2733
2739
ی ماه دیگه هم گذشت و خبری نشد گفتم رک بگو جریان چیه خیلی من من کرد اخرش از زبونش کشیدم و کاشف ب عمل ...

چه تازه به دوران رسیده اه اه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ی ماه دیگه هم گذشت و خبری نشد گفتم رک بگو جریان چیه خیلی من من کرد اخرش از زبونش کشیدم و کاشف ب عمل ...

چه بی شخصیت بودن.یعنی کسی که بابانداره نبایدازدواج کنه؟منم باباندارم خوبه همچین ادمایی به پستم نخورد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

باباش بهش گفته بود یکی رو پیدا کن ک پس فردا تو زندگیت مشکل پیش اومد پدرش بتونه کمکت کنه یکس ک اوضاع مالیشون خوب باشه و ما جلو در و همسایه بتونیم سرمونو بالا بگیریم...خودش ب زبون خودش گقته بود خود دختر خوبه هم ظاهرا هم اخلاقا هم تحصیلکرده اس با اینکه پسر خودشون دیپلمه بود

2740

القصه وقتی فهمیدم اوضاع از چ قراره خیلی دلم شکست من تا اونموقع هیچوقت از خدا شکایت نکرده بودم ک چرا پدر ندارم یا چرا پولدار نیستیم یا خونمون خوشگل نیست همیشه شاکر بودم ک عوضش مادر خوب دارم ی سقفی بالا سرم هست ...و ازش جدا شدم

القصه وقتی فهمیدم اوضاع از چ قراره خیلی دلم شکست من تا اونموقع هیچوقت از خدا شکایت نکرده بودم ک چرا ...

افرین خیلی باعزت نفسی  

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
2706