2737
2734
اونم ک بله ولی تغذیه تاثیر داره من خواهرم خودش پوستش روشن خانواده شوهرش همه سبزه بودن خواهرم به ...

به خاطر به نبوده! ببین وقتی مثلا یک فردی که چشم سبز داره با یک چشم قهوه‌ای عروسی می‌کنه ۳۰ درصد احتمال داره بچه چشمش سبز بشه و هفتاد درصد احتمال داره که چشمش قهوه‌ای بشه. این هم لحظه‌ی لقاح مشخص می‌شه. کاملا اینا علمی هست. مشخصات ژنتیکی بچه لحظه‌ی اول تا آخر حفظ می‌شه و هیچ خوراکی ای نمی‌تونه این رو عوض کنه. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید یه شوهر با این ویژگیا پیدا میکردی آخه به ژن بستگی داره نه به خوردن آب دریا و کلم و ماست و موز ...

تازه حتی معلوم نیست شاید بچه به باباش نده 

پدربزرگ من چشاش آبی تیره بود خیلی خوشرنگ ولی فقط عموم به اون رفته خود همین عموم کلی بچه داره فقط یکیشون چشاش سبز عسلی شده کلا طرف پدری پسرعموها و عموهاشو همه چش رنگی و مو بوووور و پدربزرگم آبی ولی ماها به خانواده مادرم و مادربزرگم رفته رنگ  چشامون فقط قیافه مون به پدربزرگ چش رنگی رفته 

منتظر اتفاقات خوبم 
وای خوشبحالتونن😍😍😍😍

خیلی دلم میخاس چشمای پسرم بخودم بره ولی فقط یه مقدار سفیدی و بوریش بمن رفت ته چهرش باباشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

🔻تاثیر مصرف برخی خوراکیها در #بارداری :🤰

🔸خربزه، فرزند را خوش چهره

🔸عدس، او را مهربان 

🔸کندر، شجاع شدن پسر و

خوش خو شدن دختر 

🔸به، فرزند را زیبا

🔸و گلابی او را خوش اخلاق میکند 

🌿 @dr_tebi 🌿

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست

اینکه دوستان میگن ژنتیک هست و تغییر نمیکنه اینطور هست درسته اما خوراک با ایجاد محیط مناسبتر مثلا فاکتوری مثل پی هاش می تونه احتمال ترکیب ژن موفق تر رو بیشتر کنه همین.

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

بچه یه سوال دارم جواب بدین خواهشا🤓🤓🤓

اونایی که بچه هاشون یکم از بقیه بچه ها عقبا مثلا شش ماه هفت ماه عقبن اونا یعنی پدر و مادرشون و ژنشون اینجوری داشتن ( بچه هایی که سندروم دارن رو نمیگم که جهش زده شده) بچه هایی که یکم عقب تر از بچه های دیگن 

2738

من هم به خوردن هم گلابی  هم خربزه هم هزار تا چیز دیگه ولی وقتی رخترم ب دنیا اومد هنگ کردم  😅از بس زشت بود  کپ مادر شوهرمم بود .کلا همه هنگ کردن بعد شبیه شوهرم شد کمی حالا یخورده شبیه خودم داره میشه.ناشکری نمیکنم ولی روزای اول کارم گریه بود از بس زشت بود 😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اگه حتی یکی از اطرافیان نزدیکت(فامیل خودت یا شوهرت)چشم رنگی هست روزی 7_8تا بادوم بخور چشم رنگی میشه ...

پدر شوهر من چشاش ابیه 

نه بچه هاش ابی شد نه نوه هاش 😟😭😭😭

ناراحت نشیا، یکم تلخ و رک میگم و میدونم ممکنه بی ادبانه باشه. ولی به نظرم اول فکرتو عوض کن. چشم رنگی نشانه زیبایی نیست فقط یک نوع خودحقیر پنداری ما ایرانیهاست. چشم همسرم آبیه و منم باردارم ، هروز خدا خدا میکنم چشم بچم رنگی نشه. میترسم از بچگی هرکی بیاد لپ بچمو بکشه بگه وای چقدر چشم رنگی و خوشگل و شبیه اروپاییهاست ، اونوقت بچم بشه شبیه نود درصد ما ایرانیها که توریست عراقی و افغانی و آسیایی پیف پیف داره براموم و توریست چشم آبی به به و خودمونو وا میدیم پیششون.

ضمنا همون لحظه لقاح رنگ چشم ، رنگ پوست و کلیت چهره بچه تثبیت میشه. راهی برای تغییرش وجود نداره

زبانی که حق را نگوید به درد لیسیدن بستنی میخورد.