2733
2739
😳😳😳😳 خدايااا  مگه چشم و قيافه بچه با خوراكي تغيير ميكنه بجاي چيزي خوردن يكم مطالعه كن تا ...

تغذیه هم اثر داره عزیزم 

اگه شور و ترش بخوری بچه سیاه میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برین یه سر به ماماسایت بزنید اونجا پیش بینی رنگ چشم نوزاد داره این احتمال که بچه زوجی که پدر و مادرش چشم قهوه ای دارن ابی بشه 18درصده امکان این که سبز بشه 7درصد و امکان قهوه ای شدن چشم مثل پدر و مادرش 75 درصد عزیزانم

مامانم میگه وقتی به دنیا اومدیم هر سه تاییمون چشم ابی بودیم ☹ولی حالا قهوه ای تیره ایم من که راضیم  به نظرم جذبه و شرارت و شیطنت خاصی تو چشم قهوه ای و مشکی هست که تو چشم ابی نیست  و من دوس دارم خودمو😊

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2731
😂😂😂😂 بازم ریسکه  شاید به مامانش میرفت

اونم ک بله

ولی تغذیه تاثیر داره

من خواهرم خودش پوستش روشن

خانواده شوهرش همه سبزه بودن

خواهرم به خورد دخترش پوستش روشن شد

خانواده خودمون ک هشت نفر هستیم پنج تا پوست روشن س تامون گندمی

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست
راستی مرمری تو چش رنگی هستی بچتم چش رنگی شده؟

میگم که شانس میخاد😭😭😭نه به باباش رفت قشنگ رنگ چشای باباشه😑😑😑😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740

من شنیدم انار و سیب و به بچه رو خوشگل میکنه رازیانه هم شنیدم اما چشم رنگی باید ژن اون رنگ رو پدر و مادر داشته باشن یعنی یکی تو اقوام باشه این رنگی چون رنگ چشم دو تا زیر فاکتور یا آلل داره

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2706