2733
2734
عنوان

هنگام فول شدن و مرحله آخر زایمان

874 بازدید | 44 پست

بچه ها موقعی که رو صندلی زایمان نشستیم و در حال زور زدن هستیم .ماما دستشو داخل میزاره؟؟😣

من دیروز معاینه شدم زیاد درد نداشت.39 هفته هستم..فقط دو انگشت گذاشت..ولی شنیدم مرحله اخر زایمان کامل دست تاآرنج فرو میکنن..راسته؟زایمان اولمه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا مرحله اخر دست خودته ولی کمکت میکنه درد نداری چون دهانه رحم ات بازه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2731
2738

آخه اون لحظه بچه دیگه تقریبا سرش داره میاد بیرون.

بنظرت دستشو دیگه واسه چی بکنه داخل؟

بعدشم اون لحظه اینقدر درد داری که هیچی نمیفهمی. 

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

جاننننن ؟ 

والا من زایمان کردم کللل پروسه فقط اون لحظه اخر که ماما گفت یه زور دیگه بزنی تمومه ، یه کم با ارنج روی شکمم فشار داد .به جز اون کلا طفلکیا اصلا دستشونم بهم نخورد

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
وای س لحظه ارنجم نگاه کردم کجاس دیدم فرو کنن محتویات معده میکشن بیرون😂😊 چه بیشعورن اونایی که ی زن ...

آره واقعا.

اما خب آدم خودش عقل داره

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

ببین اون لحظه اصلا به هیچی فکر نمیکنی . من دو تا زایمان داشتم با اینکه تو دومین زایمان میدونستم چه اتفاقی قراره بیفته ولی اصلا اون لحظات به این چیزا فکر نکردم.  فقط باید تمرکز کنی رو زور زدن و حرف دکترت و گوش بدی تا زودتر  زایمان کنی

شهدا شرمنده ایم 😢
2706