2733
2734
عنوان

نی نی های شما هم اینجوری بودن🤔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 47 پست
دختر جاریت دوماهشه هنوز چیز زیادی نمیفهمه. هرکی مقایسه کرد بگو وایسین اینم همسن بچه ی من بشه بعد زر ...

وای بچه ی منم دوماه از بچه س خواهرشوهرم یزرگتره اینقد مقایسع میکردن کوچیکتر بودن منم میگفتم بچها فرق میکنن حتی خواهر شوهرمم صداش در اومد ک بچن باهم فرق میکنن ایقد مادرشوهرم گفت اون خوبه ماله تو بده حالا ببینه ماله من زودتر کاراشو انجام میده و اون هنوزانکار نوزاده 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         
یه جا خوندم اینکه بچه ها از آدمای غریبه احساس ناامنی کنن طبیعیه واینکه سعی نکن به زور بچه رو بغلشون ...

چ جالب اره دقیقا تا وقتی بعل منه ارومه همین ک بیان سمتش بخوان بهش دست بزنن گریه میکنه بهشونم ک میگه بغل نکن میگن بچه ندیده ای😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره سیاوش منم فقط با من و باباش خوبه پس زمان میبره تا درست شه

بچه بنظرم نره بغل کسی هم بهتره ،هی میبوسن ،بالا پایین میکنن،مخصوصا ک نی نی گناه داره، این تا یکی ازم میگرفتش جیغ و گریه ،بزرگ بشه خوب میشه کاری نمیشه کرد تا بشناسه اطراف رو

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
وای بچه ی منم دوماه از بچه س خواهرشوهرم یزرگتره اینقد مقایسع میکردن کوچیکتر بودن منم میگفتم بچها فرق ...

خیلی بده مقایسه کردن منم اعصابم خورد میشه مدام وزنشونو قدشونو نمیدونم رنگ پوست موهای سرشون اه 😑 همه رو مقایسه میکنن یکی نیست بگه نفهما اینا دوماه اختلاف دارن والا 

2731
چ جالب اره دقیقا تا وقتی بعل منه ارومه همین ک بیان سمتش بخوان بهش دست بزنن گریه میکنه بهشونم ک میگه ...

نه اصلا این حرفا درست نیست

حتی طبق سند ۲۰۳۰ اگر بچه خودش خواست بغل کسی بره و بوسش کنه که هیچی ولی نباید به زور بچه رو وادار به اینکار کنی

چون بچه متوجه میشه که حریم بدنش دست خودش نیست وبه زور میشه بغلش کرد و بوسید

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
دخترمنم 6ماهشه غریبه میبینه لب میذاره میمیرم براش یعنی اون موقعه میخام فداش شم پسرمم کوچیک بود غوغا ...

پس زمان میبره تا خوب شه ایشالا پسر منم بهتر شه من ک خیلی ناراحت میشم تا گریه میکنه خیلی مظلومن بچه ها

پس منم ب کسی نمیدم الهی بمیرم براش خیلی اذیت میشه 

نه نده ،بهتر ب خودت عادت کنه ،البته الان دیگه پسرم با همه خوبه بغل همه میره، با همه دست میده ....

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2738
وای بچه ی منم دوماه از بچه س خواهرشوهرم یزرگتره اینقد مقایسع میکردن کوچیکتر بودن منم میگفتم بچها فرق ...

دیگه اون دختر خودش بوده خواسته تعریف کنه. ازش بیشتر از این انتظار نداشته باش

کج کلاه خان یارمه
چه نگته های جالبه راست میگی واقعا اینا درسته نباید ب کاری تحمیل کرد

حتی  تو سن  ۳ و ۴ سالگی که بچه تازه مالکیت رو یاد میگیره میگن به بچه به زور و دعوا نگین که اسباب بازی و فلان وسیله ات رو باید به دختر عموت یا پسر عموت یا دوستت و........ بدین 

اینجوری اون حس مالکیتش سرخورده میشه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
حتی  تو سن  ۳ و ۴ سالگی که بچه تازه مالکیت رو یاد میگیره میگن به بچه به زور و دعوا نگین که ...

من زیادتجریبه ندارم این حرفات خیلی ب دردم خورد واقعا هم این اجبارا بنظرم اعتمادبنفسو از بچه میگیره

من زیادتجریبه ندارم این حرفات خیلی ب دردم خورد واقعا هم این اجبارا بنظرم اعتمادبنفسو از بچه میگیره

بهترین چیز گوش دادن به احساسات بچه هاس

بعضیا متاسفانه فکر میکنن اینا لوس کردن بچه اس ولی اینطور نیست

2706