2737
2739
عنوان

داداش و زن داداش بد اخلاقم

1804 بازدید | 60 پست

بچه ها خونه ى پدرى من خيلى بزرگه وخيلى قشنگه و وضع پدر خوبه..داداشم بعد از اينكه ازدواج كردن بابام يه خونه ى جدا گونه به داداشم پيشنهاد داد ولى چون خونه ى پدر سه طبقه بود و خيلى بزرگ و قشنگ تر بود زن داداشم خواست اونجا بمونه و پدر و مادر من هم قبول كردن...بعد از ازدواجشون هيچ خرجى رو دوششون نبود و حتى زن داداشم غذا نميپخت و ميومد از خونه مادر ميبرد يا مهمون خونشون ميومد وسايل خورد و خوراك و پذيرايى رو از خونه ى مادرم ميبرد و از مهموناش پذيرايى ميكرد مامانم اصلا چيزى نميگفت و مشكلى نداشت منم تا اينجاش اصلا كارى نداشتم چون واقعا به من ربطى نداشت....ادامه دارد

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر

واه چه پررو،خو؟

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم همینطوریم پدرشوهرم سه طبقه داره خودشون اصرار کردن اینجا بشینیم و چون شوهرم فعلا دانشجوعه خرج زندگیمون باهمه حتی وسایل پذیرایی ولی ما چیزی نگفتیم خودشون میدن 

2728

خب

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738

تا اینجا که خوبه روال زندگی ما هم با خانوادم همینه هممون یه ساختمونیم خرج با پدرخدابیامرزم که البته بعد از ازدواج مجددم خرج ما تقریبا جدا شده شوهرم خوشش نمیومد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

خوبه. مامان بابای خوبی داری

هر دختری این شانسو نداره ک پدرشوهرش هواشونو داشته باشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706