2733
2739
عنوان

لطفا امروز دعام کنین...

60 بازدید | 9 پست

میدونم همه به اندازه ی خودشون مشکل دارن!زندگیا سخت شده ولی اگه تاپیکمو دیدین یه دعااای کوچولو برام کنین...۴ ساله منتظر بچم دعا کنین یه بچه ی سالم و صالح خدا بهم هدیه بده

شاید شما به خدا نزدیکتر باشین...مرسی همتون حاجتروا شین

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله تیکرت واقعی بشه🙏🙏🙏🌹

انشاالله  

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2728
جز۱۴قران را امروز بخون هدیه کنایه نرجس خاتون مادر امام زمان

چشم  

چشم    

حتما بخون عزیزم ،امروز مادرش ((مادر شدن را به همه عیدی میده)) با صدق دل بخون

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
حتما بخون عزیزم ،امروز مادرش ((مادر شدن را به همه عیدی میده)) با صدق دل بخون

یعنی میشه مادرشدنو بمن عیدی بده؟؟  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2681601/سفره-صلوات-هدیه-به-اقا-امام-زمان-ب-مناسبت-میلادشون-هر-کی-دلش-دریاست-بیاد?postId=87493238

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2740
یعنی میشه مادرشدنو بمن عیدی بده؟؟    

شک نکن ، از صدق دل بگو میخوام ((نگو میشه))

بگو شما مادر امام زمان منی ،مادر امام عصر ، من از پسرت نمیخوام از توی مادر میخوام 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2681601/سفره-صلوات-هدیه-به-اقا-امام-زمان-ب-مناسبت-میلادشون ...

دوستان سفره صلواتی هست هر کی حاحت داره بیاد بی بهره نمونه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا