2737
2734

۱۰۰میفرستم 

میشه واسه حاجت منم صلوات بفرستین 

دشمن شاد نشم ب حق صاحب این شب😔

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
 منم صلوات میدم ولی تعدادشو نمیدونم هرچقدر بشه ذهنی صلوات میفرستم فرداهم اش رشته دارم همتون رو ...

عزیزم فردا منم یادت باشه منم نینی میخوام....برای همه منتظرا دعا کن

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن دیگران دعات کنن زودتر خدا حاجتت میده.برام دعا کنید اول برای زندگیم که آرامش الانش همیشه داشته باشم دوم بعد ماه رمضان عروسیم باشه و دوتای دیگه تو دلمه.دعام کنید ایشالا به همه خواسته هاتون برسین.اگر امام زمان حاجتم بده ایشالا نذر کردم کمک کنم به یه بنده خدایی که دستش خالیه.صدتا صلوات من

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون
2731
میگن دیگران دعات کنن زودتر خدا حاجتت میده.برام دعا کنید اول برای زندگیم که آرامش الانش همیشه داشته ب ...

عزیزم من همین الان برات دعا کردم انشالله دست پر برگردی

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
عزیزم فردا منم یادت باشه منم نینی میخوام....برای همه منتظرا دعا کن

چشم گلم حتما دعاتون میکنم انشالله که بحق این شب عزیز واین تاپیک خوبی که واسه امام زمان گذاشتین به زودی خبر بارداریتو بزاری

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
2740

امشب دلم اشوب بود با همسرم رفتیم بیرون انگار نه انگار ک شب نیمه شعبانه...هیچ خبری نبود. ..رفتیم شیرینی فروشی یکم کیک یزدی بگیریم بیاد بچگی ک نیمه شعبان همه شیرینی میدادن...یه اقایی بزور برامون کیک خرید هرکار کردیم ک نگیره قبول نکرد پولشو داد رفت برای خودشونم نیم کیلو شیرینی خریده بود ازونموقع یجوری شدم همش میگم چرا اینکارو کرد 

عزیزم من همین الان برات دعا کردم انشالله دست پر برگردی

ایشالا کسایی که بچه میخوان به حق همین شب عزیز سال دیگه بچه بغل باشن

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون
امشب دلم اشوب بود با همسرم رفتیم بیرون انگار نه انگار ک شب نیمه شعبانه...هیچ خبری نبود. ..رفتیم شیری ...

پیش خودت برا یه لحظه فک کن....شاید.....امام زمان باشه چقدر فکر کردن بهش هم قشنگه....صلوات هدیه بده بهش تولدشه دلشو شاد کن...

ایشالا کسایی که بچه میخوان به حق همین شب عزیز سال دیگه بچه بغل باشن

مرسی مهربون😙😙😙😙

من اصلا لیاقتشو ندارم

همه ما سرتاپا گناهیم....یه بسم الله بگو تا اینجا اومدی دست خالی برنگردی

همه ما سرتاپا گناهیم....یه بسم الله بگو تا اینجا اومدی دست خالی برنگردی

حتما عزیزم شاید دلم اروم بشه شاید یه فرجی بشه...برای همتون دعا میکنم شمام برام دعا کنید.راستی بنظرتون کیکو چیکار کنم دوس ندارم تنها بخوریمش 

2706