2733
2739
عنوان

امروز تولد مادر شوهرمه

278 بازدید | 34 پست

نمیدونم زنگ بزنم یا ن ،ی جورایی ازش دلخورم ولی ادم بدی نیست مااااااادرشوهره دیکه 

مگر میشود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزنی بهتره

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2740

زنگ بزن 

مادرشوهرمن پارسال كادو تولدي ك براش خريدمو پس فرستاد چون قهر بوديم ولي من امسال بازم براش كادو خريدم جالبه فقط من بهش كادو دادم بالاخره هرچي باشه بزرگتره ديگ

خدايا به اميد خودت نه بنده هاي بيخودت

ن‌زنگش نزن.پرو میشه😅😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

اگر ادم بدی نیست و اذیتت نمیکنه بزن دیگه! حوصله کدورت جدید داری 

من مادر شوهرم خیلی اذیت های زیرزیرکی میکنه و همیشه تولد منو میپیچونه یا هدایای تحقیر امیز میده و چندین بارهم شماره خونمون رو بلاک کرده واسه همین من دیگه کلا تو هیچ موردی بهش زنگ نمیزنم چندروز پیشم تولدش بود زنگ نزدم

یه انگشتر براش بخرید و بهش تبریک بگید 

چییییییییییییییی

انگشتر!!!😯😯😯😯چ جسارتاااااااااااا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706