2737
2734
باورتون میشه من اخرین بار رفتم دکتر قرصامم گرفتم اومدم خونه انداختم سطل. و گفتم من باید با انرژی اله ...

الهی شکر😍😍

این تاپیک و پست شماهدیه ارزشمندی ازسمت خدابودواسم😍😍

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
کلا واسه هر چیزی نمک استفاده می کنید نمک دریا باشه. تیرویید بخاطر نمک های ید دار اشغاله. و مورد دوم ...

اره من این مدت استرسم زیاد شد اینطور تیروئیدم بیشتر شد! .

‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من این مدت استرسم زیاد شد اینطور تیروئیدم بیشتر شد! .

کمشون کن خب

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731
الهی شکر😍😍 این تاپیک و پست شماهدیه ارزشمندی ازسمت خدابودواسم😍😍

نوش جونتون. من خیلی امراض و مشکلاتم را با این شیوه حل کردم. 

هر چیزی در زندگی ما پیش میاد یک ریشه تو ناخوداگاهمون داره من یادمه بچه بودم چون لاغر بودم همش فکر تیرویید بودم و اخرم گرفتم. وقتی میخاید مشکلی از بین ببرید هر چی باهاش بجنگید بدتر میشه تنها راه حل مشکلات و چالش ها و بیماریها اول ریشه یابیه بعد عشق دادن یا ایجاد حس خوب بهشون هست و دست اخر تشکر از خدا بابت رفع شدنش. این تکنیک معجزه میکنه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
الان دیگه استرس ندارم کمتر شده خیلی .  ولی خب اثرات اون تیروئیده مونده  فردا میرم نمک در ...

از امروز قربون و صدقه تیروییدت برو. هیچوقت شده کسی یا چیزی را خیلی دوست داشته باشی؟چه حسی در دلت داری همون حس را به تیروییدت داشته باش

از امروز قربون و صدقه تیروییدت برو. هیچوقت شده کسی یا چیزی را خیلی دوست داشته باشی؟چه حسی در دلت دار ...

اخه بطوریکه نتونسم از دیشب بخوابم 

چون حس خفگی انگار بهم دست میداد . 

‌
2740
منظورم امروزه

عزیزم یک شبه قرار نیست خوب بشی من شش ماه این کارو کردم بعدش ازمایش دادم دیدم دوتا هورمونام خوب شده تی اس اچم یک سالی طول کشید تا نرمال شد ولی اون یکسال من دارو نخوردم در صورتیکه قبلش سه سال دارو میخوردم.

نوش جونتون. من خیلی امراض و مشکلاتم را با این شیوه حل کردم.  هر چیزی در زندگی ما پیش میاد یک ر ...

جدیدا به این رسیدم زندگی به تجربه س و تموم مشکلاتمون ی چالشه وواسه اینکه مامهارت کافی پیداکنیم واسه حل اون مشکل و جدیدا به قول شمابازندگیم دوست شدم

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
اخه بطوریکه نتونسم از دیشب بخوابم  چون حس خفگی انگار بهم دست میداد .

خب برو دکتر. ولی کنارش کارایی که گفتم بکن. مثل من قطع نکن

عزیزم یک شبه قرار نیست خوب بشی من شش ماه این کارو کردم بعدش ازمایش دادم دیدم دوتا هورمونام خوب شده ت ...

ارع میدونم 

ولی تا حدی که بعد چند وقت بتونم راحت بخابم

‌
جدیدا به این رسیدم زندگی به تجربه س و تموم مشکلاتمون ی چالشه وواسه اینکه مامهارت کافی پیداکنیم واسه ...

خیلیم عالی و تمام مشکلات ریشه در گذشته داره 

ارع میدونم  ولی تا حدی که بعد چند وقت بتونم راحت بخابم

درست میشه نگران نباشید عزیزم 

2706