2733
2734
عنوان

خواستگارم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 58181 بازدید | 525 پست
بگو 🖕🏻تو کو**ت جمع کن بساتتو گوریل شامپانزه فک کردی کی هستی من گنده تراشو هز رو بردم تو که چیزی ن ...

تو آروم باش فقط😱😱😱😱😱😱😱

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقداعصابم ریخت بهم ک وقتموصرف اشنایی بااین کردم یه جوری اون زنش مقصر جلوه میداد بدیش میگفت ک امروز م ...

دقیقا

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
بعد چکارکردی

ناچارا دارم طلاق میگیرم،دنیا برام جهنم شده انگار،دلم نمیخاد شناسنامم مهر طلاق بخوره ولی از یه طرف چاره ای برام نمونده

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2740
تموم تن وبدنم میلرزه دیروز تاحالا چه کنم😔بخدامن برااخلاقش نتونستم چکار طلاقش داشتم

ببین به این ننه من غریبم بازی‌اش توجه نکن

بیخیال خدا رو شکر کن ازش جدا شدی الان

پیج خوشمزه من @angel__dessert
نهههه نمیشه می دونم با خودشون چی فک می کنن گوریل ها 

باشه

ناچارا دارم طلاق میگیرم،دنیا برام جهنم شده انگار،دلم نمیخاد شناسنامم مهر طلاق بخوره ولی از یه طرف چا ...

گورباباش بخدا من 10 روز پدرم دراورد توک ازدواج کردی بخدا نجات بده خودتا 

2706