2737
2734
عنوان

خواستگارم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 58181 بازدید | 525 پست
خخخخ خودش پیامو داد وبلاک کرد😂😂بعد باززنگ زنگ ک من دوست دارم گفتم توتعادل روانی نداریا 

چقدر کاراش شبیه شوهر منع،یکسالع عقدم یک پدر از من درآورد تو این یکسال

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی،بره پی زندگیش،ادم که شعور نداشته باشه بدرد لای جرز دیوار هم نمی خوره

واقعا میگن شعورربطی به تحصیلات وشغل و... نداره ماجرای اینه این شغلش تحصیلاتش همه چی عالی اما شغور صفررر

2728
خخخخ خودش پیامو داد وبلاک کرد😂😂بعد باززنگ زنگ ک من دوست دارم گفتم توتعادل روانی نداریا 

جواب نده،نه خانی اومده،نه خانی رفته

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
نفرین هاشوندیدی

اصلا نفرین‌هاش بی‌ معناست. دنیا همین جور الکی نیست که یک آدم خل و چل و دیوانه مثل ایشون دست به آسمون بگیره و یه چرت و پرت‌هایی بکه (دعا یا نفرین) و بعد هم اون اتفاقات بیفته. این آدم اصلا حتی نمی‌خواد بشنوه که مشکل از کجا بود شاید تونست ده سال دیگه خودشو درست کنه. خیلی وضعیتش خرابه!! 

یک ثانیه وقت و فکرت را برای همچین دیوانه‌ای تلف نکن. اصلا حتی جواب نده و توضیح نده. بگذار توی دنیای داغون خودش بمونه که دلیل هیچ چیزو نمی‌فهمه. یه چیز فرعی پیدا می‌کنه و فکر می‌کنه مظلومه و غیره...بخواهی براش توضیح بدی بدتر دوباره گیرت می‌اندازه. از این به بعد هم هر کسی رو برای خواستگاریت راه نده. حتی قبل از قبول اینکه بیان یک تحقیقی بکنید. این آدم با این وضعش همون اول توی تحقیق معلوم می‌شد. 

نه اینکه بیایی آدرس خونه و شماره تلفن و غیره را به هر آدم ناجوری بدی. پس فردا از خل وضعی امد تو خیابون سراغت یه بلا سرت آورد چی؟ آدم نباید حتی نشناخته به کسی سلام کنه! چه برسه به خواستگاری راه بده.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
استارتر ناراحت نباش  منم خیلی بدم میاد از اینایی که سریع آه و ناله و نفرین میکنن کلا منطق براشو ...

دقیقا،من یه هفته بعد عقد دیدم بدردم نمیخوره،یکسال تلاش کردم درست شه نشد دارم الان طلاق میگیرم

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2740
هیچی ، تحت تاثیر قرار نگیر ، اگه جوابتون منفیه ، اهمیت ندیدن لطفا 

ممکنه بعدها تو زندگی جاتون عوض شه ، و شما هی نفرین کنید بخاطر اخلاق بدش 

چه اخلاق زنونه ای داره 😶

ای کاش در دیزی ما باز نمی ماند یا کاش که در گربه کمی شرم و حیا بود ...

بگو 🖕🏻تو کو**ت

جمع کن بساتتو گوریل شامپانزه فک کردی کی هستی من گنده تراشو هز رو بردم تو که چیزی نیستی جوجه 

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم♡من ه م ی ن ۱ دونه ام♡
واقعا میگن شعورربطی به تحصیلات وشغل و... نداره ماجرای اینه این شغلش تحصیلاتش همه چی عالی اما شغور صف ...

شوهر من بیسواد بود الکی میگفت دیپلم دارم،وقتی تحصیل کردش این بود دیگع فکر کن بیسوادش چجوریه و من چی کشیدم

ببین من چقد احمقم که شوهرم خودش موقع خواستگاری  بهم گفت لجبازه ولی من جدی نگرفتم و الان دارم بخ ...

اوه منو بگو

قشنگ توی خواستگاری بهم گفت عصبی بدجور میشم

حقوقم خیلی کمه باید اینجوری باشی اونجوری باشی نامزدی هزاران رفتار ازش دیدم اما این شوهرندیده ها رفتم زیر یک سقف باهاش بچه هم آوردم الان دارم جدا میشم

یعنی خاک تو سرم با این عقل ناقصم

پیج خوشمزه من @angel__dessert
2706