2737
2739
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست
خوبه مبارکه خخخخ ولی دور از شوخی هر روز 10 ثانیه وقت بذارین و گزارش بزنین و اگر تو آشناهاتون پلیس ف ...

همسرم پلیسه ولی نمیدونم بهش بگم یا نگم 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه نکبت داره عکسای بد میذاره.الاهی فقط خیر نبینه از زندگیش 

کی کو😐😐

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

فوش چیه، مگه مدرسم نرفتید املا بدونید   

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2728
فرهنگ شما هم بزنم به تخته کم از همون بچه های ۱۷ ساله طرفداری نیست حیف اون همه فوشی که اونجا بهم دادن ...

مظلوم نمایی کردی حالا هم حتما نوبت آب غوره گرفتنته!
حالا مونده تا گریه های واقعیتون بعد از بسته شدن اون ارازل خونه ی طرفداری

روزگار میگذرد...
چرا نگه؟؟؟     از چه چیزایی ایراد میگیرین والا...    

تیکه کلام پسراست تا یه چیزی میشه به امام حسین، به مولا به حضرت فلان

کی دختر اینطوری قسم میخوره بخاطر یه حرف مجازی

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2740
میخوای بگی بچه های کم سن که تمومش کنیم نه عمو همتون عین همین یه مشت بی تربیت خاله زنک ناراحت نشینا & ...

شخصیت یک انسان ربطی به حنسیت طرف نداره به خیلی عوامل بستکی داره من جمله محیط خانواده محیط دوستان و در اخر مخیط جامعه سن وسال هم خیلی تاثیر داره تا به پختکی برسه فرمایش شما متین. بله همه مردا بد هستن من هم یکی از همونا ممنون ازتون

واقعا خسته نباشین همین 

سلامت باشین الانم برو دیگه اینورا پیدات نشه مام... فرض نکن😏😏🙄🙄😏😏🙄🙄

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2706