2703
2553
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست
امشب نمیدونم چرا از هرچی مرده بدم اومد😏😏😏😏

معذرت میخوام ناراحت نشین ولی خو با این تفکر شما هم دست کمی از اونا ندارین چون اونا بچه های کم سن هستن و بلوغ شخصیتی و عقلی ربطی به جنسیت نداره 

ماست مالی؟؟؟؟ اینکه اومدم گزارش دادم کارای اونارو معنیش میشه ماست مالی؟؟؟؟ عحب!!! خوب‌چطور کزارش بزن ...

اون کامنت بالا توضیح دادم گزارش دادن سایت طرفداری رو
و درضمن این سایت زنونه هست
حداقل تو این تایپیک ها حضور شما هیچ دلیلی نداره
پس رفع زحمت کنین

روزگار میگذرد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=87513157]خب اون عدد ها رو درست بزن قبل از هرچیزی هم دوباره صفحه رو باز کن[/QUOTE

دقیقا همون عدد چهار رقمیو میزنم باز میگه صحیح نیس

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
خدا شاهده دارم گریه میکنم.تاحالا تو این سایت اینجوری دلم نشکسته بود.لااقل بی معرفتا از چند نفرسوال ک ...

ما بی معرفت نیستیم خیلیا تو این سایت منو میشناسن ادمیم که همیشه میخندم اهل قضاوت نیستم اما منی که امشب انقدر بهم توهین و شد یا خیلی از بچه ها چرا میای از یه مشت مرد بی شخصیت خاله زنک دفاع میکنی😃😃🤔😄

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2720
من میزنم گزارش مردمیو همش میگه کد صحیح نیس چیکاررکنم

دوباره بزن

و گزینه هاشو تیک بزن

تیک پیش فرضی خودش زده رو نمیخونه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

تا حالا دیدید دختر بگه به امام حسین قسم؟! 

نه جدی 😂

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
اون کامنت بالا توضیح دادم گزارش دادن سایت طرفداری رو و درضمن این سایت زنونه هست حداقل تو این تایپیک ...

من تو تاپیک خودم هم توضیح دادم صرفا به خاطر راپورت دادن اون مسیله اکانت زدم وگرنه به قول شما خضور یه مرد تو سایت زنانه معنی نداره درضمن من اینجا فک نمیکنم مطلبی گفته باشم که به قباتون بربخوره .

2714
والا نمیدونم چرا باید واسه یه پسر ۳۱ ساله بسته شدن یه سایت مهم باشه غک میکردم کاربرای اونجا بچه و بی ...

برو بابا مثلا میخوای عذاب وجدان بدی این هیچیو عوض نکرده هممون برای سایت بی درو پیکرتون گزارش میزنیم شما این وسط نقش چایی شیرینو بازی میکنی هم اینوری هم اونور    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
[QUOTE=87513157]خب اون عدد ها رو درست بزن قبل از هرچیزی هم دوباره صفحه رو باز کن[/QUOTE دقیقا همون ...

من الان خودم باز امتحان کردم
مشکلی نداشت

دوباره صفحه رو باز کن و تیک ها رو دوباره بزن

روزگار میگذرد...
قبول کرد الان😄

😁😁😁

با مرورگرای دیگم بزنین

2706