2737
2734
عنوان

عذاب وجدان گرفتم 😏

264 بازدید | 19 پست

امروز غروب جمکران بودیم جاتون خالی من باحجاب نیستم ولی چادر سر کردم و شالمو گیره زدم که سفت شد و موهام معلوم نبود بعد نشستیم لبه ی سکو های دور حیاط پشتم به ۲تا خانمه بود با داداشم داشتیم حرف میزدیم چادرمو انداختم رو شونم که خنکم بشه یکی از ادن خانما زد رو شونم گفت موهات از پشت معلوم شده . یکم از موهام از پشت زده بود بیرون خیلی کم . سر کردم و چیزی نگفتم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعدش دوباره چادرمو انداختم رو شونم یه کوچولو موهای پشت که بافته بودم انگار معلوم شدا بود دیدم یه چیزی رو شونم حس میکنم ترسیدم برگشتم دیدم اون یکی خانمه موهای منو گرفته بزور بکنه زیر بعد با اخم گفتم خانم چته ترسیدم . فک کردم چی داره میره زیر چادرم اصلا بدمم اومد دست به موهام زد بعد باعث شد داداشم و مامانم دعواش کنن 

2738
جمکران که هوا سرده مااونجاییم

اگ میشه پسر منم دعا کن

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

حالا چون اونجابودین بخاطراون گفته 

الان هی میان با تمسخر میگن مشکلات جامعه زیرسر بی حجابیه و فلان 😒

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️

داداشم گفت چرا موهاشو گرفتی این کار که بدون اجازه دست زدی بهش تو بعضی جاها زندان داره باهاش دعوا کرد بعد مامانمم توپید بهش گفت تو وکیل وصی موهای اینی؟ حس میکنم نباید چیزی میگفتم بهش توپیدن

بعدش دوباره چادرمو انداختم رو شونم یه کوچولو موهای پشت که بافته بودم انگار معلوم شدا بود دیدم یه چیز ...

بعضی ها واقعا بی شعورن طرز امربه معروف که بلدنیستن هیچ!ادمو زده هم میکنن!!

2706