2733
2739
عنوان

کی برای رفلاکس نوزادش از شربت زانتاک استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 5252 بازدید | 44 پست
وای توروخدا؟یعنی بگم از ترکیه بیارن تاثیر داره پسر منم رفلاکس پنهان داره دلم خونه ارام و قرار نداره ...

عزیزم من شما رو یادمه خداروهزاربار شکر که میبینم نی نی دار شدی

انشالله دامادیش و موفقیتش رو ببینی

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
من از شش ماهگي پسرم تا الان كه چهارده ماهشه بهش زانتاك ميدم🤕

عزیزم از کجا تهیه می کنی؟پسرت بهتر شده؟چه قد زمان برد تا بهتر بشه الان شبا خواب اروم داره

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه کسی رو ندارم اما به ذهنم رسیده برم داروخانه به دکترش بگم پول بدم برام بیاره دیگه چاره ندارم ...

باباش سرش میگرفت من با قطره چکون میریختم ته حلقش. گریه میکرد ولی بالا نمیآورد. آب نمیدادم ولی بعدش بلافاصله بهش شیر میدادم اون مزه بدش بره از دهنش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
عزیزم من شما رو یادمه خداروهزاربار شکر که میبینم نی نی دار شدی انشالله دامادیش و موفقیتش رو ببینی

مامی جون فدات شم ممنون از دعات❤❤ اره چه روزای تلخی رو‌گذروندم حالا برای هرروز و هر نفسش دارم صدقه میدم دعا کن سالم باشه برای هر مریضیش استرس خفم کرده

2731
عزیزم از کجا تهیه می کنی؟پسرت بهتر شده؟چه قد زمان برد تا بهتر بشه الان شبا خواب اروم داره

شوهرم از يه داروخونه ميگيره،البته تو داروخونه نميفروشن چون قاچاقه،با پيك ميفرسته دم خونه،هم زانتاك هم نكسيوم،شبها خواب ارووم داره،ولي چون رفلاكسش به خاطر الرژيه،فعلا بايد دارو بخوره

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
باباش سرش میگرفت من با قطره چکون میریختم ته حلقش. گریه میکرد ولی بالا نمیآورد. آب نمیدادم ولی بعدش ب ...

به نظرت داروی موثری بود؟

وای توروخدا؟یعنی بگم از ترکیه بیارن تاثیر داره پسر منم رفلاکس پنهان داره دلم خونه ارام و قرار نداره ...

ارهگلم من دادم،سمت اسلامشهرم،گه میتونی بیای ادرس شماره تلفن داروخونه رو بدم بهت

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
شوهرم از يه داروخونه ميگيره،البته تو داروخونه نميفروشن چون قاچاقه،با پيك ميفرسته دم خونه،هم زانتاك ه ...

والا راستش یه داروساز گف خیلی مواظب باشین زانتاک و زادیتیدن خارجی تقلبین که سمت کردستان پر می کنن قاچاقچی ها و عین زانتاک اصل میدن به داروخونه ها گفتم عزیزم تو هم مواظب باش و از اصل بودنش اطمینان پیدا کن❤

2738
مامی جون فدات شم ممنون از دعات❤❤ اره چه روزای تلخی رو‌گذروندم حالا برای هرروز و هر نفسش دارم صدقه می ...

عزیزدلمممم خدارو هزاربار شکر

این افکار بیخود رو از خودت دور کن گام

این امصات هم بردار گلم.فاز منفی داره

به جای این امضا بک امضای عالی از گل پسرت بزار

برای رفلاکس هم من بچم رو بردم دکتر گفت  حالت نینه نشسته با زاویه ۴۵ درجه اینا مثلا بهش شیر بدم

و گفت که بچت چون با ولع شیر میخوره و هوا نیره توی معده اش باعث استفراغ ایناش میشه

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
به نظرت داروی موثری بود؟

عزیزم میگم دخترم خوب شد . میپرسی موثر بود؟😐😐😐😐

بخدا آدم خل میشه اینجا از دست شماها😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ارهگلم من دادم،سمت اسلامشهرم،گه میتونی بیای ادرس شماره تلفن داروخونه رو بدم بهت

وای الان تو خصوص برات پیغام میزارم عزیزم مال تو اثر کرد؟راضی بودی؟

وای الان تو خصوص برات پیغام میزارم عزیزم مال تو اثر کرد؟راضی بودی؟

اره خداروشکر،الان خوب شده پسرم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
والا راستش یه داروساز گف خیلی مواظب باشین زانتاک و زادیتیدن خارجی تقلبین که سمت کردستان پر می کنن قا ...

اره منم خيلي ميترسم😞هر وقت كه شيشه جديدي باز ميكنم،با ترس و لرز ميدم به پسرم😞ولي چه كنم،مجبورم😞

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
عزیزم میگم دخترم خوب شد . میپرسی موثر بود؟😐😐😐😐 بخدا آدم خل میشه اینجا از دست شماها😂

ببخش من تو کامنتا ندیدم بنویسید دخترم خوب شد برای همین پرسیدم این که ناراحتی و دعوا نداره عزیزم یه سواله دیگه شرمنده اگه اذیت شدی❤

اره منم خيلي ميترسم😞هر وقت كه شيشه جديدي باز ميكنم،با ترس و لرز ميدم به پسرم😞ولي چه كنم،مجبورم😞

انشالله که زود اثر کنه مواظب باش دیگه عزیزم

2706