2410
2553

بچه ها زانتاک اصلو از کجا پیدا می کنید راضی بودین روند بهبود چه جوری بود

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

برا من دوستم از ترکیه میفرستاد. دخترم دوتا دوره ۴ هفته ای خورد و کامل خوب شد.البته رفلاکس پنهان داشت

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برا من دوستم از ترکیه میفرستاد. دخترم دوتا دوره ۴ هفته ای خورد و کامل خوب شد.البته رفلاکس پنهان داشت

میشه علایم رفلاکس پنهان رو بگی 

حس میکنم پسرم داره

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2720

دکتر ب پسر من موتیلیوم داده 

اونم از ترکیه میاد 

فعلا ی هفته اس داریم میدیم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
میشه علایم رفلاکس پنهان رو بگی  حس میکنم پسرم داره

من دکتر بردم عزیزم‌ . همش حالت ترش کردن داشت. بی قرار بود. خیلی به شیر حریص بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

وای توروخدا؟یعنی بگم از ترکیه بیارن تاثیر داره پسر منم رفلاکس پنهان داره دلم خونه ارام و قرار نداره ایرانیشو دارم میدم یعنی افتضلحهههه اصلن اثر نداره از یه دکتر داروساز پرسیدم گف تو کردستان اون طرفا قاچاقچی ها زانتاک با چیزای تقلبی پر می کنن بسته بندی می کنن به اسم ترکیه و المان میدن بیرون خواستم ببینم واقعن حقیقت داره

دکتر ب پسر من موتیلیوم داده  اونم از ترکیه میاد  فعلا ی هفته اس داریم میدیم

تو این یه هفته بهتر شده؟از ایران خریدی؟از داروخونه؟

2714
من دکتر بردم عزیزم‌ . همش حالت ترش کردن داشت. بی قرار بود. خیلی به شیر حریص بود

پسر منم خیلی ب شیر خوردن حریصه انگار از قحطی اومده ی جوری میخوره 

بالا هم میاره فعلا دکترش موتیلیوم داده

وای توروخدا؟یعنی بگم از ترکیه بیارن تاثیر داره پسر منم رفلاکس پنهان داره دلم خونه ارام و قرار نداره ...

زانتاک قوی ترین دارو برا رفلاکس. فقط وحشتناک تلخ. اصلا خودت که آدم بزرگی نمیتونی بخوری. من دوستم پزشک و برام میفرستاد.اگه آشنا وارد داری بگو بیاره

علائم رفلاکسش چی بود؟شباهم گریه میکرد پشت سرهم؟

عزیزم یه حالت نشخوار کردن داره زبونشو بیرون میده خس خس سینه بی قراری خواب نااروم چنگ به صورت و گریه و تکان دادن سر

پسر منم خیلی ب شیر خوردن حریصه انگار از قحطی اومده ی جوری میخوره  بالا هم میاره فعلا دکترش موت ...

بالا میاره پنهان نیست. دخترم اصلا بالا نمیاورد

تو این یه هفته بهتر شده؟از ایران خریدی؟از داروخونه؟

اره از ایران خریدم 

اما از ترکیه میاد 

ی کم بهتره اما دکترش گفت یک ماه طول میکشه تا اثر کنه 

زانتاک قوی ترین دارو برا رفلاکس. فقط وحشتناک تلخ. اصلا خودت که آدم بزرگی نمیتونی بخوری. من دوستم پزش ...

متاسفانه کسی رو ندارم اما به ذهنم رسیده برم داروخانه به دکترش بگم پول بدم برام بیاره دیگه چاره ندارم.نی نیت چه جوری می خورد؟گریه نمی کرد؟با اب میدادی؟برنمی گردوند؟

2706