2737
2739
عنوان

کی برای رفلاکس نوزادش از شربت زانتاک استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 5252 بازدید | 44 پست
عزیزدلمممم خدارو هزاربار شکر این افکار بیخود رو از خودت دور کن گام این امصات هم بردار گلم.فاز منفی ...

قوربونت برم ممنون که دعام کردی خیلی ممنون❤❤

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخش من تو کامنتا ندیدم بنویسید دخترم خوب شد برای همین پرسیدم این که ناراحتی و دعوا نداره عزیزم یه س ...

لطفا اولین کامنتم بخون‌. تقصیر شما نی من صدبار  به خودم میگم نظر ندم بازم نمیشه‌. بیخیال

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
لطفا اولین کامنتم بخون‌. تقصیر شما نی من صدبار  به خودم میگم نظر ندم بازم نمیشه‌. بیخیال

اخه چرا اینقد عصبانی میدونم من اشتباه کردم گفتم که شرمنده ببخش به خدا اونقد درگیر پسرمم نه با کسی دعوا دارم نه چیزی شما هم واقعن لطف بزرگی کردید و اومدید نظر دادید واقعن کمکم کردید اما این قده زود عصبانی نشید توروخدا من فقط یه سوال تکراری پرسیدم همین❤❤

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2731
2738
برا من دوستم از ترکیه میفرستاد. دخترم دوتا دوره ۴ هفته ای خورد و کامل خوب شد.البته رفلاکس پنهان داشت

سلام عزیزم میدونم تاپیک مال خیلی وقت پیشه 

میگم شما چقدر هزینه کردین تا شربت ب دستتون رسید

بچم ریفلاکس داره هرجا میگردم نمیتونم زانتاک پیدا کنم😔

سلام عزیزم زانتاک رو از کجا گرفتی؟ شماره ای از داروخونش نداری؟

دوست عزیز تاپیک شما هم مال خیلی وقت پیشه میتونم بپرسم شما موفق شدی پیدا کنی؟تاثیری داشت ؟از کجا پیدا کردید 

خوشبختی یعنی دوتا پای کوچولو تو خونه ت راه بره 
دوست عزیز تاپیک شما هم مال خیلی وقت پیشه میتونم بپرسم شما موفق شدی پیدا کنی؟تاثیری داشت ؟از کجا پیدا ...

گلم من دیگه بیخیالش شدم پسرم ریفلاکس پنهان داشت که تا ۵ ۶ ماهگی کاملا خوب شد بدون دارو

الکی نگران بودم ریفلاکس معمولا بعد از نشستن نینی و غذا خور شدنش خوب میشه

شوهرم از يه داروخونه ميگيره،البته تو داروخونه نميفروشن چون قاچاقه،با پيك ميفرسته دم خونه،هم زانتاك ه ...

دوست عزیزبچه من هم ریفلاکس شدید داره دیوونه م کرده میدونم پستتون مربوط به سالها قبله میشه لطفا بگید از کدوم داروخانه و کجا میتونم زانتاک گیر بیارم

خوشبختی یعنی دوتا پای کوچولو تو خونه ت راه بره 
2706