2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توکل به خدا. خواهرم از 13 سالگی درگیرشه. فرض کن تو اون بازه زمانی دکترت بهت بگه پلی کیست یعنی نازایی ...

منم یکی از دوستام ۲ یا ۳ماه درمیون پری میشه ولی باردار شد اما متاسفانه بچش سقط شد نموند البته اونم نقصر هودش بود چون لکه بینی داشت دکتر بهش گفت استراحت داشته باش اصلا جدی نگرفت و مهمونی و بیرون و مسافرتشو رفت بعدش سقط شد😔

سلام عزیزدلم. خوبم خداروشکر. عصر میرم. التماس دعا دارم. تو چیکار کردی عزیزم؟ آزمایش خون ندادی؟

اوووخی پس دل تو دلت نیست که صدای قلب کوچولوشو بشنویااا👶🏻😍انشاا.. که صحیح و سالمه عزیزدلم

نه نرفتم😁گفتم فردا همزمان با دکتر رفتنم برم آز بدم

الان پیش خودت میگی چه دل گنده ای دارمااااا😂😂

2731
دومین ماه دارم اقدام میکنم روزهای اقدامو سپری میکنم 😘😘😘😘😘😋😋😋😋تورو خدا برام دعا کنید ۲۳ خردا ...

انشااا... که نی نی خودشو تو دلت جا کنه و خدا خودش ی سالمش رو بهت هدیه کنه و لطفتش رو شامل حالت کنه 🤩🤩😚😚

2740
اره پریود شدم

گلوکوفاژ واسه چیه برای تقویت تخمک؟

فک کنم داروی هورمونیه کلا که ادم سیستم و هورمونای بدن بهم میریزن،ولی غصه نخور ناامیدم نباش انشاا.. این ماه مامان میشی عزیزم🙏🏻

اوووخی پس دل تو دلت نیست که صدای قلب کوچولوشو بشنویااا👶🏻😍انشاا.. که صحیح و سالمه عزیزدلم نه نرفت ...

فدات بشم عزیزدلم. انشااله. آره خییلی. 😍😍❤

واقعا ندی جونم چه طاقتی داری؟ حتمادیگه بی بی هم نذاشتی؟ من بودم تاحالا یه کارتن بی بی چک گذاشته بودم😂

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏