2726
من كه يه حس بيخيالي عجيبي اومده تو وجودم ماه پيش تاالان دوتا بيبي چك زده بودم اينماه اصن هيچ عجله ا ...

نازنین جون رفته رفته آدم بیخیالتر میشه من کاملا این ماه اینطوری بودم ی صبر عجیبی داشتم این ماه،انساا.. که تو همین بیخیالیا نی نی تو دلمون جا خوش کنههه😍

توكل به خدا هرچي خيرو صلاحمونه😘

من هميشه به شوهرم ميگفتم تا ارديبهشت ٩٩ بچه نميخوام دوست داشتم دقيقا ٣ سال بعداز عروسيمون ني ني دنيا بياد حالا ميترسم اخرم همون بشه كه خودم ميگفتم 🤭🥴 خدايا حرفمو پس ميگيرم 😬

مهربون باشيم 🥰❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نازنین جون رفته رفته آدم بیخیالتر میشه من کاملا این ماه اینطوری بودم ی صبر عجیبی داشتم این ماه،انساا ...

اره واقعا اميدوارم هممون اينماه نتيجه بگيريم

اين ارامشو بيخياليه خيلي خوبه 

حسابي ياد گرفتيم صبور باشيم

مهربون باشيم 🥰❤️
من پلی کیست نیستم. ولی منم کپسول اووابوست و متفورمین و کلومفین و نانو دی وفولیک اسید و اس ا رو میخو ...

چندروز دیگه موعدته شاپرک جون؟

انشاا.. که نی نی جا تو دلت خوش کرده🙏🏻👶🏻

2728
از این گاز گرفتنت دست نمیکشیاااا😜 آره پس همونکه تو سیاهو کبودش میکنی کافیه🤣🤣

اورین آورین خووبه فهمیدی رو اون بچت منم حق دارم😁😁میتونم لپاشو سرخ کنم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
منم سه 4 ماه پیش مثل شما بودم هر ماه میگفتم این ماه دیگه میشم 17 فروردین آزمایشم  مثبت شد ولی خ ...

انشاا... که بحق این شبای عزیزمون به زودیه زود مامان ی نی نی سالم و ناز بشی غصه نخور ناامید نباش گلم

سلام خوش اومدی عزیزم🙋🏻‍♀️ انشاا.. که به زودی طعم دوباره مامان شدنو میچشی دیگه شما ی بار مامان شد ...

اره روی بچه اولم تواولین ماه باردارشدم

احتمال میدادم این سری هم بشم اما نشدم

فک کنم بایدبرم دکتریه چکاب بشم

من همون کاربریم که امضام این بود:پیرو امضا یکی ازنی نی سایتی هاکه گفته بودمنوشوهرم باهم قرارگذاشتیم که هروقت یه جایی بودیم که نتونستیم بهم بگیم دوستت دارم بگیم چه قدرهواگرمه...منم باشوهرم چنین قراری روگذاشتیم امااین قراروزمستون گذاشتیم...یه شب وقتی بامادرشوهرم اینارفتیم پارک داشت بارونم میومدهمسرم دستموگرفت وگفت چه قدرهواگرمه مگه نه؟تااومدبگم اره منم گرممه مادرشوهرم به شوهرم گف خرخودتی میخوای بوسش کنی بوسش کن...ازاون موقع هنوزم مشکوکم که مادرشوهرم نی نی سایتیه....مادرشوهرسلام✌😕😕
من پلی کیست نیستم. ولی منم کپسول اووابوست و متفورمین و کلومفین و نانو دی وفولیک اسید و اس ا رو میخو ...

سلام دوست عزیز.آمپول وداروهایی ک مصرف کردین باتجویز پزشک بودن؟یاخودسرانه

منظورم اینه توافزایش باروری تاثیرداره یاباید علت داشته باشن تادکتر تجویز کنه

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
انشاا...تواین شیاحجتتومیگیری به امیدخداتاماه دیگه همه تودلامون نی نی داریم عزیزم (صلوات)

ان شاءلله توکل بخدا...میگن اکر بچه میخوهیین از امام جواد بگیرینش....ان شاءلله حود امام جواد نگاهی به این دلامون بکنه که در انتظار یه نی نی جیگولی هستیم

خدایا تو بساز.تو بسازی قشنگ تره🌻🌄
به علائم اصلاااا توجه نكنيد كه اكثرا الكيه فقط صبر كنيد تا پري عقب بيفته اونموقع شك كنيد كه بار ...

توکل بخدا....منتظر میمونم که جز انتظار نمیشه کاری کرد

فقط کاش روزی بیاد آدم از همون لحظه اول بفهمه هی منتطر نمونه بعد ببینه پریود شده

خدایا تو بساز.تو بسازی قشنگ تره🌻🌄
سلام سادات جان طاعات و عبادات شمام قبول درگاه حق تعالی باشه انشاا... که بحق این شبای عزیز خدا حاجتتو ...

سلام عزیزم. انشالله شماهم حاجت دلتون رو از خدا بگیری. راستی رفتی دکتر چی شد? 

ایشالله که بره و دیگه خبری از کیست نباشه عزیزدلم

توکل به خدا. خواهرم از 13 سالگی درگیرشه. فرض کن تو اون بازه زمانی دکترت بهت بگه پلی کیست یعنی نازایی. از اون روز تا حالا هرچی باهاش صحبت میکنیم فایده نداره انگار ملکه ذهنش شده. هرچی میگم برای خودش گفت و حتی بعضی وقتا آدمای سالم هم دیر بچه دار میشن و ماها جای خود میگه میدونم ولی دکتر اون حرف رو چرا زده.

توکل به خدا بچه ها تو این شب های عزیز برای خواهر منم دعا کنید

2706