2726
توکل به خدا. خواهرم از 13 سالگی درگیرشه. فرض کن تو اون بازه زمانی دکترت بهت بگه پلی کیست یعنی نازایی ...

عزيزم اصلاااا ربطي نداره

من پلي كيستيكم 

خواهرمم هست،كلا هر دومون دو ماه يا حتي خواهرم ميگه ٣يا ٤ ماهي يبار پريود ميشده

اما بچه هاش رو خيلي سريع و بدون دكتر و دوا باردار شد حتي سر يكيش ميگه اصلا ٣ ماه بوده پريود نشده بودم كه تخمك گذاري داشتم! و حامله شده...

پس اصلا نگران نباش و اميدتون به خدا باشه

هر چند منم پلي كيستيكم و دارو ميخورم ولي آيه نازل نشده كه هر كس دير پريود ميشه تخمك گذاري نداره،نمونه ش خواهر من

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
@مهتاب_جوون     سلام عزیزدلم خوبی؟🤩 دخملت خوبه؟😍 فندق چطوره؟👶🏻 نرفتی سونو؟🤰🏻

سلام عزیزدلم. خوبم خداروشکر. عصر میرم. التماس دعا دارم. تو چیکار کردی عزیزم؟ آزمایش خون ندادی؟

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم اصلاااا ربطي نداره من پلي كيستيكم  خواهرمم هست،كلا هر دومون دو ماه يا حتي خواهرم ميگه ٣ ...

سلام سارا جون.دقیقا منم بهش میگم این حرف رو حتی بهش میگم شاید تو بدنت از اول اینجور بوده با همون اقدام اول بگیره ولی یکی مثل من که تازه گرفتار شدم طول بکشه.

خودشم قبول داره ولی همش میگه چرا دکتر به یه بچه باید این حرف رو بزنه و تموم ذهنش رو پر کرده 

دوستان یه سوال من تیروییدم نزدیک ۵ دکتر گفت اگر بالا باشه باید قرص بهت بدم حالا سوال من اینه که اول باید قرص بخورم وقتی تیروییدم اومد پایین اقدام کنم یا همزمان با قرص خوردنم؟؟؟

2728
ان شالله واسه همه کسای که منتظر هستن همین جوری بشه ولی اینقدر الان حال روحیم بد هست که اصلا بخوامم ن ...

عزیزم با غصه خوردن چیزی درست نمیشه فقط روحیه خودتو بیشتر از دست میدی و خودتو اذیت میکنی حتما مصلحتی توش بوده که نباشه،انشاا.. که به زودی خدا ی سالمشو میزاره تو دلتو نصیبت میکنه🙏🏻🙏🏻

سلام من ۵ ماهه تواقدامم ۱۲روز دیگه موعدمه بایدپریودشم برام دعاکنیداین ماه نی نی داربشم علائمم چندروز ...

سلام محتاجیم به دعا انشاا... که شمام این ماه به مراد دلتون برسین و مامان ی نی نی سالم شده باشی🙏🏻

انشاا.. که بحق این شبای عزیز خدا دلتو شاد کنه ی نی نی سالم بزاره تو دلت👶🏻🙏🏻

فدات ان شالله شماهم حاجت روا بشید

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
سلام من دوره پریم همیشه۲۷روزه بوده ماه قبل۲۵روزه بود الان من هنوز نشدم و دوروز پیش بیبی منفی بود&n ...

سلام عزیزم بمون از موعدت بگذره بعد شاید لقاحت دیرتر انجام شده باشه،انشاا.. که بارداری🤩

مگه میشه پریود بشی و حامله باشی؟؟نمیدونم دیگه مغزم نمیکشه.کی باید آزمایش بدم؟

حالا ی بی بی دیگه بزار بعضی وقتا مثبت کاذب میده،اگع مثبت بود باز برو آز بده عزیزم،ولی خب شما میگی چری شدی

واسه مطمنی که مطمنم بعدم میگم پریودیم با خونریزی شروع شد همیشه اول لکه میدیدم خیلی کم پیش میومد اول ...

عزیزم بعضی وقتا بارداری شیمیایی یا پوچ داریم که خودمونم متوجه نمیشیم و پری میشیم

2706