2737
2739
احتمالا آره مال من هردو به موازات کاهش پیدا میکرد

من خیلی رعایت چربی و قند رو میکنم. ولی نمیدونم چرغ یه دفعه چربیم رفت بالا. برج 10 آزمایش دادم.قرصم نخوردم فقط یه ماه رفتم باشگاه و رژیم گرفتم.روز شنبه آزمایش دادم و امروز جواب گرفتم خداروشکر نرمال بود همه چی فقط کلسترول بدم رو نزده بود حالا میگم نکنه تغییر نکرده

بسم الله شروع میکنیم به نیت این دوست عزیز انشاا.. که حاجت روا بشه و به نیت و خواسته قلبیش برسه و همچنین شما دوستای گلمممم

@آبج    

سادات عزیز انشاا.. که به زودیه زود خبر مامان شدنتو بشنویم عزیزدلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم امروز رفتم دکتر بعد 3تا آمپول اندازشون شده14 واقعا قربون بزرگ شدنشون🙄🙄🙄دوتا هم داد ببینم مثل ...

عه ۳تا آمپول زدی ۱۴شد تازه؟

نگفت چرا دیر رشد کرد

کلا بدنامون یا دارن بازی درمیارن🤨😯

من خیلی رعایت چربی و قند رو میکنم. ولی نمیدونم چرغ یه دفعه چربیم رفت بالا. برج 10 آزمایش دادم.قرصم ن ...

حتما تغییر کردن سرخ کردنی زیاد نخور من بدبخت بدنم مدلی هست که نمیتونه کلسترول بسوزونه برا همین روغن حیوانی میخورم کاسنی هم خوبه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
عه ۳تا آمپول زدی ۱۴شد تازه؟ نگفت چرا دیر رشد کرد کلا بدنامون یا دارن بازی درمیارن🤨😯

مال من اسکولم کرده امروزم یدونه زدم فردام یدونه 5تا 😭😭😭به شوهرم میگم شدم مرغ هورمونی سردردم هرروز

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2740
ممنون.خخخخح برا خودم چه دعا کردم. نمیدونستم امشب نوبت منه

انشالاه توووووو زودتر ازهمون حاجتت برآورده بشه هروقت یادت میفتم برات دعا میکنم

ندی جون چطوری گلم؟؟ به نظر من که خیلی عجیبه.. آخه خییلی عقب انداختی؟ به نظرم یه آزمایش خون بده قبل ا ...

فداای تو عزیزدلم خودت چطوری؟؟؟

منم فعلا دارم میگذرونم تا ۱شنبه برم میش دکتر،واسه خودمم عجیبه 😁🤨حتما میرم آز میدم ببینم چیه فقط ترسم از اینه کیست گرفته باشم😭😭😭

عه ۳تا آمپول زدی ۱۴شد تازه؟ نگفت چرا دیر رشد کرد کلا بدنامون یا دارن بازی درمیارن🤨😯

گفت تخمک زیاد داری وتخمک خوب نه 🙄🙄🙄🙄برم تخم مرغ بخرم روش بشینم

ندی جون چطوری گلم؟؟ به نظر من که خیلی عجیبه.. آخه خییلی عقب انداختی؟ به نظرم یه آزمایش خون بده قبل ا ...

ممنووونم فدات شم ولی میدونم که گوگولی ندارم تو شکمم😁😁

خودت کی میری سونو گلممم؟؟

مال من اسکولم کرده امروزم یدونه زدم فردام یدونه 5تا 😭😭😭به شوهرم میگم شدم مرغ هورمونی سردردم هرروز

اوووخی آمپولا اذیتت میکنن بهت نمیسازه☹این فسقلا اومدن چطور باید از خجالتشون دربیایم😉🤨

2706