2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@nedi_jon   سلام عزیزم خوبی چی شدی؟پری اومد؟

سلام بارانای عزیز قربونت شما خوبی گلمم؟💖

😁😁😁نه میل اومدنم نداره،ولی تا حالا نشده که اینجوری شم چرا هورمونای بدنم بهم ریخته قاط زدن😭😁

حالا واسه ۱شنبه نوبت دکتر دارم برم ببینم چی میگه😐🤨

2731

منم امروز رفتم دکتر بعد 3تا آمپول اندازشون شده14 واقعا قربون بزرگ شدنشون🙄🙄🙄دوتا هم داد ببینم مثل بچه آدم بزرگ میشن یانه اگه پریود بشم ازماه بعد اولشو با5تاامپول شروع میکنه واقعا بدنمون چی میشه بااین همه هورمون🤐🤐🤐🤐🤐

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
سلام بارانای عزیز قربونت شما خوبی گلمم؟💖 😁😁😁نه میل اومدنم نداره،ولی تا حالا نشده که اینجوری شم ...

ندی جون چطوری گلم؟؟ به نظر من که خیلی عجیبه.. آخه خییلی عقب انداختی؟ به نظرم یه آزمایش خون بده قبل از اینکه بری دکتر. چون دکترم بری برات آز مینویسه.‌ در کل امیدوارم برات که این عقب افتادنه دلیلش یه نی نی ناز گوگولی باشه😍😘😘

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏
انشاا.. که دوران بارداریتو به سلامت بگذرونی و نی نیتو بسلامت تو بغل بگیریش😍😍

ممنونم عزیزم انشالله شم هم به زودی نی نیتو تو وجودت حس کنی و تو آغوش بگیریش

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

سلام بچه ها طاعات همگی قبول.

دوست جونیا امروز جواب آزمایشم رو گرفتم خداروشکر همه چی خوب بود. فقط یه سوال دارم. من سری قبل کلسترولم225 بود و کلسترول بدم 163 بود. حالا این سری کلسترول180. ولی کلسترول بدم رو نزده برام. به نظر شما اونم کاهش پیدا کرده

سلام بچه ها طاعات همگی قبول. دوست جونیا امروز جواب آزمایشم رو گرفتم خداروشکر همه چی خوب بود. فقط یه ...

احتمالا آره مال من هردو به موازات کاهش پیدا میکرد

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍