2733
2739
خداروشکرررر عزیزم امروز روز چندم سیکلت بود؟

ممنونم. امروز 11 سیکلمه. ولی دکتر گفت اندازه هاشون کوچیکه. بازم آمپول داد بهم 3تا روزی یه دونه تا چهارشنبه که بازم برم ببینم چی شده. دکترم میترسه هایپر نشم چون تخمک زیاد دارم ولی بزرگ نشدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو شكر ابج جون كه كيست معمولي بوده نگران فوليكولات هم نباش،خدا بخواد با همونا يه ني ني تپلي ميس ...

ممنونم.سارا جون نمیدونی چی به سرم اومد این چند روز از بس غصه خوردم و ناراحتی کردم. توکل به خدا دعام کنید.دکترم که میگه احتمالش خیلی ضعیفه با آی یو آی بگیره.ولی باز ما انجام میدیم

2731
خدابزرگه عزیزم.شایدزود بیبی زدی

عزیزم تا جایی که میتونی طبیعی برو جلو توکل کن به خدا این ماه دارو استفاده نکن(چون الان رحمت آماده تر واسه پزیرش نی نی) حالا نشد از ماه بعدش دارو استفاده کن. ولی بازم از دکترت یا مامات نظر بخواه ببین چی میگن.

اره گلم تنبلي دارم از همون ماه اول دارو خوردم ولي وسطش بخاطر كيست و .. نشد بخورم دوره هام گاها دو ...

آهان

ایشالا زودتر میگیره

ولی بیبی رو خیلی زود زدی عزیزم

تخمک بلافاصله بعد امپول آزاد نمیشه یکی دو روز بعدش آزاد میشه

خب چرا آی وی اف نمیکنی عزیزم؟

دکتر نزاشت میگه باید اول آی یو آی بشی اگه نشد بعد آی وی اف. میگه آی وی اف تیر خلاصه. هرچی اصرار نکردم زیر بار نرفت گفت ماتشخیص میدیم چی خوبه براتون

2738
دکتر نزاشت میگه باید اول آی یو آی بشی اگه نشد بعد آی وی اف. میگه آی وی اف تیر خلاصه. هرچی اصرار نکرد ...

آهااان

اخه گفتی دکتر گفته شانس آی یو آی کمه

فک کردم دکتر موافق آی یو ای نیس

😔 بچه ها اومدم بگم بچم قلبش وایستاده بود ۳ هفته بود رشد نداشت خونریزی کردم رفتم سونو فهمیدم  و ...

وای عزیز دلم

خیلی ناراحت شدم برات

حتما قسمت نبوده.خدابزرگه

تویه بارباردارشدی پس بازهم میتونی بشی فقط روحیه تونباز

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
عزیزم تا جایی که میتونی طبیعی برو جلو توکل کن به خدا این ماه دارو استفاده نکن(چون الان رحمت آماده تر ...

خودمم همین تصمیم روگرفتم.دوست ندارم بادارو بچه دارشم ولی میدونم نمیشه.حالااین ماهوصبرمیکنم تابعدخدابزرگه

برای توام خوشحال شدم عزیزم که مشکل حادی نبود.انشاالله به زودی مامان میشی

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
نه بابا مریضی چیه؟ یکی از دوستای من بعضی دوره هاش یک ماهس بعضی دوره هاشم دو ماهس از همون اول همینج ...

😶

خسته شدم پریود بشم خیالم راحت بشه اعصابم خورد شده

همش حالتهای پریودی رو دارم و نمیشم😭

ممنونم.سارا جون نمیدونی چی به سرم اومد این چند روز از بس غصه خوردم و ناراحتی کردم. توکل به خدا دعام ...

توكل بخدا امتحانش ضرر نداره

ايشالله با اي يو اي جواب ميگيري عزيزم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
😔 بچه ها اومدم بگم بچم قلبش وایستاده بود ۳ هفته بود رشد نداشت خونریزی کردم رفتم سونو فهمیدم  و ...

عزيزم

خدا بزرگه

خودتو تقويت كن

رحمت اماده بشه

ايشالله بعد از دو ماه باز اقدامو شروع كن

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706