2410
2553
بچه ها دعام کنید خونریزی کردم ۰ 😭😭😭😭

چرا ؟؟

كار سنگين يا مسافرتي چيزي رفتي يكتا؟؟؟

عزيزم حتما به دكترت مراجعه كن

شياف بهت بده،استراحت مطلق باش 

به ما هم از حالت خبر بده،انشالله ني ني ت سالم برات ميمونه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ؟؟ كار سنگين يا مسافرتي چيزي رفتي يكتا؟؟؟ عزيزم حتما به دكترت مراجعه كن شياف بهت بده،استراحت ...

ن بخدا هیچی نکردم😔 شیاف استفاده میکنم امروز میرم سونو دعا کنید هیچی اش نشه تو رو خدا 😭😭

ن بخدا هیچی نکردم😔 شیاف استفاده میکنم امروز میرم سونو دعا کنید هیچی اش نشه تو رو خدا 😭😭

چشم حتما

سالمه خيالت راحت

خبرشو بهمون بده

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2720

عزیزم 

مطمئن باش چیزیش نشده

حتما دعا میکنیم

مراقب خودت باش

بهمون خبر بده

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
بچه ها دعام کنید خونریزی کردم ۰ 😭😭😭😭

ای واییییییی

چراعزیزم؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2714

بچه هامن امروز روز سوم پریودم بود.بنظرتون لتروزول بخورم یااین ماه روصبر کنم اگه نشد ماه بعددارومصرف کنم؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

سلام بچه های عزیز. امروز رفتم مرکز سونو دادم اون کیست اندومتریوز نبود خداروشکر. کیست هموراژیک هستش. فعلا با قرص و آمپول فوایکولهای خوبی نداشتم بزرگترینش 11 هستش(خخخخخخخ)  حالا بازم آمپول داده بزنم تا چهارشنبه که باز برم سونو ببینم چی شده وضعیتم.

سلام بچه ها من هنوز پریود نشدم ۲۰ روز عقب انداختم علائم بارداری را دارم اما ازم منفی بود اون روز😔

ببین عزیزم اگه هنوز منفیه بی بی چکت و طی دو هفته اخیر هم نزدیکی نداشتی و ... بنظرم تا ده روز دیگه پریود میشی

بعضیارو دیدم یوقتایی پریودشون کلا یه دوره عقب میفته

شاید برا شمام همین اتفاق افتاده باشه

2706