2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا باید حسرت بخوری خب اینطوری که راحت میتونی برنامه ریزی کنی واسه بارداریت،بچه چندمته مگه عزیزم؟؟

بچه اولم چها رماهشه.تیکر برا یه سالگیشه.اما فقط ۱۷سال دارم ویه ماه بعد عروسی باردار شدم.شایدم اینطوری برام بهتر باشه.نمیدونم.برای خودم متاسفم که اینقدر ناشکرم.

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
2728
الکی بهش بگو الان خاموش میشه شار  ژ نداره

آقا گوشی تازس😁😁مال خودش بود تازه خریده بود ازش گرفتم😆😆😆دلم براش میسوزه😊😊

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
ای جونم. دعا میکنم همسرت اومد با خودش برات بیاذه

نه نمیاره😢شب خیلی دیروقت میاد😞😞😞من کیک موخوااام😶😶😶

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2740
پری یعنی چه ؟؟؟؟؟؟😈خوب بگین پریود یا عادت مثه ادم

🙄🙄میبینی اینا غیر آدم هستن

بچه اولم چها رماهشه.تیکر برا یه سالگیشه.اما فقط ۱۷سال دارم ویه ماه بعد عروسی باردار شدم.شایدم اینطور ...

عزیزم چند ماه دیگه که نی نی بزرگ شد میتونین همه جا برین. دوستای من الان بچه هاشون نزدیک دو ساله ان انقد مسافرت میرن. به این فکر کن خیلی زودتر از ما به دو سالگی بچت میرسی و راحت میشی واسه انجام کارا و مسافرتات. بالاخره باید بچه بیاد زود و دیرش هیچ فرقی با هم ندارن

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
بچه اولم چها رماهشه.تیکر برا یه سالگیشه.اما فقط ۱۷سال دارم ویه ماه بعد عروسی باردار شدم.شایدم اینطور ...

خووش بحااالت لطف خداس برراات بچه بدون زحمت کاش من دوران عقد حامله میشدم😢

وقتی داشتم تخمک آزاد میکردم سفیده تخم مرغی و بی رنگ و روشن و کشدار بود وقتی که فهمیدم باردارم لوسیون ...

برا من الان بيشتر لوسيوني

اما گاهي هم اونجوري

😂😂😂😂

كلا قاطي ام

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706