2733
2739
امروز همكارم بهم ميگه چند روزه خيلي زرد و بي حال شدي خودمم احساس خستگي و بي حالي ميكنم😭😭😭😭

سارا برو آزمایش بتا مثبتتو بیار به جا تو من دوتا زایمان کردم بابا عجب دلی داری توو

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
سلام. خانوما این ماه نهمین ماه اقدامم هس ماه قبل یه کیست داشتم که رفع شد الان روز ۲۰ پریودی هستم و د ...

سلام میتونه از لانه گزینیتم باشه عزیزم،انشاا... که بارداری

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مهسا راست میگی واقعا مامان شدی مبارکه عزیزم سارا جون ندی جون بیاین مهسا خانم مامان شده ماشالله  ...

ااای جااااان مبااالکهههههه💃🏻💃🏻💃🏻

آبج جوووون شما که دستی داشتی پیش بالاییااا چرا زودتررر رو نکررردی هااان

2742
ندی جون از الان واسه فردا سلام میکنم بهت عزیزم هرچی شلوغکاریه بخاطر مهساست که مامان شده اینجا رو گذل ...

سلاممم عزیزدلممممم یعنی تااااا یکم دور میشممم از اینجا اینجارو رو سر خودتون خراااب میکنیناااااا😂😂😂😂😂

ندی جون از الان واسه فردا سلام میکنم بهت عزیزم هرچی شلوغکاریه بخاطر مهساست که مامان شده اینجا رو گذل ...

انشااا... همیشههه که خوووش باشین و شاهد خنده هاتون باشمم و انشاا... تک تکتون زودی مامان بشین و شاهد خوشی دوبرابرتون بااشمم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤩🤩🤩

عزیزم تو اقدام هورمونای یدن بهم میریزه،انشاا... که زودیه زووود نتیجه دلخواهتو میگیری🙏🏻🙏🏻

ممنون گلم ان شاءالله واسه مادرشدنم لحظه شماری میکنم

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
2740
@قصیده۹۸     خب از خودت بگو خودت چیکارا کردی؟؟؟🤩🤗😉 خودت خوبی گلممم؟؟💝

جان جان ، خیلی بی نهایت دلم واست روشن بود ‌.‌.

واسه اینکه خواهر زاده منم همینطور اتفاق واسش پیش اومد..🦚🦋🤘🍓🤰🤱🙏👩‍❤️‍💋‍👩🥳🥳🥳🥳🥳 خلاصه اوشون بچه شیر خواره هم داشتن😮😲

من هم گاهی خیلی خوب..😊🥰🤩☺️🤗... گاهی یکم روز میزنم🙄😐😖

خلاصه طریقت زندگی همینه ریتم منظمی ندارررررررررد

سارا برو آزمایش بتا مثبتتو بیار به جا تو من دوتا زایمان کردم بابا عجب دلی داری توو

مهسا ٣ تا بيبي چك منفي شدن يعني خراب بودن؟؟؟؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
تاپیکتون روتو بروز رسانی هادیدم نمیدونم چرا همیشه حسرت میخورم مث شما باشم.اقدام کنم.خودم تصمیم بگیر ...

چرا باید حسرت بخوری خب اینطوری که راحت میتونی برنامه ریزی کنی واسه بارداریت،بچه چندمته مگه عزیزم؟؟

منم دوماهه اقدامم.سری پیش با دوسال تاخیر باردار شدم که تو ۶ ماهگی به دلیل هماتوم و عدم استراحت مطلق ...

الهههی خیییلی ناراحت شدممم😔😔انشاا.. که طولانی نمیشه و زودی خدا ی سالمشو میزاره تو دلت

2706