2737
2734
دکترم میگه خیلیها اینجوری هستن وبا ای یوای نتیجه گرفتن ولی راستش دلم میخواد طبیعی باردارشم ...بعدشم ...

احتمال بارداری با آی یو آی تنها 30درصد و تقریبا با احتمال طبیعی که 25 درصد زیاد تفاوت آنچنانی نداره اتفاقا اکثر کسایی که از آی یو آی نتیجه گرفتن چندین بار انجامش دادن و معمولا با یکی دوبار اول خیلی کم جواب داده.

عزیزم آدمیزاد با امید زندست خوبه که امیدتون رو از دست ندادین توکلتون به خدا از لطف و کرم خدا به دور نیست.

میفهممت دارم با این حرفا زندگی میکنم.

امیدوارم خدا به همه منتظرا یه نی نی سالم وصالح عطاکنه منو توام با اونها..من وشوهرم عاشق بچه ایم ولی. ...

انشالله با توکل به خدا و عنایت ویژه امام زمان.

مثل منو شوهرم بچه که میبینه اصلا مکان و زمان از دستش در میره.مطمئن باش صلاحمون نبود تا حالا وگرنه خدا نعوذابالله به بخیل و نه حسود. خب دیگه اونا از برگزیدگان خدان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین لوله هاش این سادات هست هاا میزنه لهتوون میکنه😁سید خداییش خیلی مهربوونی

مگه نمیدونی از قدیم گفتن هرکی با سید درافتاد ورافتاد  سلامت باشی عزیزم لطف داری.

مهسا کجایی نمیخواد این تاپیک رو بخونی الان حسود میشی میگی پس من چی تازه سارا رو هم نزار بیاد

2731

سلام خانما من دیروز پریود شدم از پریشبم معدم بهم ریخته و هرچی میخورم بالا میارم دوروزه من نمیتونم لب به غذا بزنم ،دکترم رفتم سرم نوشت بایسری امپول برای معدم تاثیری نداشت ،به بوهم حساس شدم بوی یچیز تند باشه حالم بد میشه ،امکان داره باردارباشم؟ 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

منم دوسال اقدامم اما چون کیست داشتم مجبور بودم بینش ال دی مصرف کنم .الان مدروکی پروژسترون و یه قرص تنظیم کننده ی هورمون میخورم اخه تو ماه قبل سه بار پشت سرهم پری شدم .کسی بوده اینجوری بشه بعد باردار شده ؟بهم میگن میخای باردار بشی ک پشت سر هم پری میشی 

بچه هاااا

من نميدونم چرا ظهرا يادم مياد بيبي چك بذارم مثه بچه ادم صبح اول وقت نميذارم

ديروز گذاشتم مديكور و منفي شد

تصميم گرفتم برم از همون مارك مزخرف كه اون سري مثبت شد بخرم بلكه دلم رو خوش كنه

گذاشتمش و پاتختي كنار تختم هي بهش نگاه ميكنم انرژي ميگيرم

خدا هيچ بنده ايش رو خُل نكنه😂😂😂😂😂

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2740
نیلوو درد کیست چطوره؟ من تخمدان درد دارم دکتر گفت دوتا کیست کوچولو داری که نیاز نیس قرص بخوری شکمم د ...

عزیزم تخمکات دارن بزرگتر میشن،هرچی نزدیک به تخمک گذاری میشی دردت به خاطر کیست بیشتر میشه

من ماه پیش ۱۵ سیکلم یه دردی داشتم بیا و ببین 

موقع نزدیکی که خیلی درد میگیره

کمپرس گرم کن،هم دردت آروم میشه،هم واسه رشد فولیات خوبه

دردد شکم و گاهی تهوع هم میگرفتم

گلاب به روت وقتی اجابت مزاج دیگه تخمدان و کیستم میخواست بترکه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
نیلوو درد کیست چطوره؟ من تخمدان درد دارم دکتر گفت دوتا کیست کوچولو داری که نیاز نیس قرص بخوری شکمم د ...

نه بابا قرص نخور

واسه من ۴/۵سانت بود دکترم گفت قرص بخور،نخوردم خودش ازبین رفت

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706