2737
2734
عنوان

کیا از رفت و آمد زیاد با خانواده شوهر خسته شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 4684 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبرکن طرف سی سال با خونوادش بوده دو ماهه که نمیتونه جدا بشه 

مثلا امشب قرار بود بریم خونه ی خواهر من ، باباش یه سر بعد از ظهر اومد خونه ی ما ، گفت شب نشین بیاید بریم خونه خواهر شوهرم اینا ، شوهرمم هیچ چی نگفت که امشب میخواستیم بریم اونجا :-( بعدش که بهش گفتم چرا هیچی نگفتی گفت خب فردا میریم اونجا ! مطمئنم فردا هم مامان باباش یه برنامه دیگه برامون میچینن 

2728

ببین خاهشا سر این قصیه حرمتا از بین نره

فقط بدون بعد یه مدت کمتر میشه

ولی اصلا سر این قضیه دعواتون نشه و اونو سر لج نیار که سمت شما نیاد

یه مدت که رفتی تو یه فرصت مناسب با بیان خوب ذکر ککن که من همیشه به حرفت گوش میکنم و خانواده ت رو دوست دارم درک میکنم که یهو نخای رفت و امدت رو قطع کنی چون فلان سال باهاشون زندگی کردی

ولی منم همینم و دلم میخواد برم به خانواده م سر بزنم و دلم تنگ میشه

روزای هفته رو تقسیم کنین

ولی بسیار با سیاست عمل کن مبادا حریم ها شکسته شه

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
منم و دلم میخواد لباس بخرم تیپ بزنم  ولی جایی نمی ریم

من دورم اژ همه 

انقد دلم دورهمی میخواد 

بخدا خسته شدم تنهایی

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2740
خدا از دهنت بشنوه عزیزم ینی ممکنه درست بشه ؟!

خواهر مال من ۹ ساله همینه، اوایل که خیلی بدتر بود، چون توی یه ساختمان هستیم، الان یه کم کمتره، ولی کلا سفر تنها نداریم، همیشه با اونا، مهمونی با اونا، هر جا بخوان برن ما هم باید بریم، هر کی بیاد خونه شون ما هم باید بریم، هر کی رو من دعوت کنم باید اونا رو هم بگم، البته مادرشوهرم واقعا زن خوبی هست و خیلی انسانه، ولی آدم خسته میشه چون خیلی خشک و جدی هستن و همه اش باید قوانین اونا رو انجام بدی

... و من به تو ایمان دارم...
مثلا امشب قرار بود بریم خونه ی خواهر من ، باباش یه سر بعد از ظهر اومد خونه ی ما ، گفت شب نشین بیاید ...

باید همونجا میگفتی عزیزم امشب که قراره بریم خونه خواهرم ان شالله فرداشب باباجون 

HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves
من از عدم رفت و آمد خسته شدم  دلم میخواد برم مهمونی ☹️

واااای منم بخدا 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
منم همین مشکلو داشتم. هفده سال از ازدواجم گذشته. کم شد. اما حل نشد. تااینکه مادر شوهرم پیر شد دیگه ...

منم احساس میکنم که دزست بشو نیستن اینا ، خیلی ناراحتم خیلی دارم اذیت میشم