2733
2734
عنوان

مهمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 210 پست
تحصیلات باید پشتش درک و شعور هم باشه. وقتی خواستیم بریم مشاور من گفتم بهتره مشاور مرد باشه .با خودم ...

مگه شما بچه ای که پیش مشاور مرد بری و مشاور آدم ناتویی باشه بخوای گولش رو بخوری.. میرفتین پیش یه مشاور مسن تر

ببخشیدا دور از جونتون .آدم اگه نیتش بد باشه اگه تو خونه زندانیش کنی کار خودشو میکنه

ولی مشخصه خیلی دوستون داره. و از سر دوست داشتن زیاد اینجوری شده

در ضمن من تا یه گوش شنوا گیر میارم یسره حرف میزنم.. یه خانم میتونه پیش دوستش یا خواهرش دردودل کنه.. اما برای یه مرد سخته. من که نمیتونم تو دنیای واقعی بهدیکی بگم خانمم این کارا بدو انجام میده.. 

متاسفانه برادر من اینقدرررر رو به خانومش داد که دیگه خانومش خدارو هم بنده نبود ودر آخر منجر به جدایش ...

عذر میخوام دیر پست شمارو دیدم

برادرتون بچه هم داشت؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عذر میخوام دیر پست شمارو دیدم برادرتون بچه هم داشت؟؟

خوشبختانه خیر نداشت

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2731
امیدوارم تو زندگی جدیدش موفق باشه

سپاسگزارم....منم امیدوارم مشکلات شما به بهترین نحو ممکن حل بشه وآسوده خیال باشید.

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
سپاسگزارم....منم امیدوارم مشکلات شما به بهترین نحو ممکن حل بشه وآسوده خیال باشید.

واقعا آرامش تو زندگی نباشه خیلی بده

ممنونم از همراهیتون و دعای زیباتون

ان شاءالله زندگی شما و خونوادتون و برادر عزیزتون که تجربه زندگی شبیه منو داشته پر از اتفاقای قشنگ باشه

واقعا آرامش تو زندگی نباشه خیلی بده ممنونم از همراهیتون و دعای زیباتون ان شاءالله زندگی شما و خونو ...

سپااااس. سپاس.بله ارامش حیاتی ترین گزینه برای زندگی مشترک.هست.من بعد از جدایی برادرم شش ماه تمام تلاش کردم تا برادرم رو به زندگی عادی برگردونم خدارو شکر موفقم شدم .شما هم سعی کنید با ارامش ولی جدی ومقتدر مشکلتون رو حل کنید ...داستان شما منو یاد برادرم میندازه

سپااااس. سپاس.بله ارامش حیاتی ترین گزینه برای زندگی مشترک.هست.من بعد از جدایی برادرم شش ماه تمام تلا ...

من خیلی لوسش کردم

الانم حدود یک ماه میشه که سعی کردم جدی باشم. تا با سیاست اوضاع بهتر بشه

اما متاسفانه اصلا براش مهم نیست... و مثل دوتا غریبه زیر یه سقف زندگی میکنیم

یه علتشم خونواده ای هستن که باید ازش بترسه که چنین خونواده ای نداره

من خیلی لوسش کردم الانم حدود یک ماه میشه که سعی کردم جدی باشم. تا با سیاست اوضاع بهتر بشه اما متاس ...

.طبق تجربه خانوم شما کپی زن داداش منه..خ یلی خوبه که به این نتیجه رسیدین که با جدیت رفتار کنید.شاید اولش یکم سخت باشه ولی ناامید نشید.قطعا نتیجه میده.

.طبق تجربه خانوم شما کپی زن داداش منه..خ یلی خوبه که به این نتیجه رسیدین که با جدیت رفتار کنید ...

یعنی الان احتمال داره این شرایط عوض بشه

چون خیلی یه دنده هست

واقعا زندگی برام لذتی نداره.. خیلی دوست دارم شرایطم عوض بشه

یعنی الان احتمال داره این شرایط عوض بشه چون خیلی یه دنده هست واقعا زندگی برام لذتی نداره.. خیلی دو ...

چی بگم والا ...زن داداشم که خصوصیات ایشون داشت که درست که نشد هیچ هربارم یه چشمه جدید رو میشد ازش یکیش دروغگو بودنش .... ...ایشون شخصیتش اینطوری شکل گرفته تغییر هم کنه مقطعی هست.بازهم شما ناامید نشو چند مدت هم با اقتدار رفتار کنید ببینید تغییر میکنه ان شاا که تغییر میکنه.

یعنی الان احتمال داره این شرایط عوض بشه چون خیلی یه دنده هست واقعا زندگی برام لذتی نداره.. خیلی دو ...

تا وقتی خودتون نخواین هیچ اتفاقی نمیافته  مگه آدم چقدر زنده س و چندبار زندگی میکنه که بخواد با حسرت بگذرونه،نگاه به خودم میکنم توی اوج جوونی پیر شدم 

من میخوام.. خیلی تلاش کردم.. نشد تشویق کردم. تهدید کردم. انگار از یه دنیای دیگه اومده

ناراحت شدم براتون امیدوارم به آرامش برسین به امید روزای خوب🌹🌹

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2706