2733
2739

من سه روز پیش لکه خون دیدم بزرگ بود الانم دو روزه شیاف ایرانی میزارم قطع نشده همش استرس دارم نکنه سقط شده باشه😢تا دو هفته دیگه که میخوام برم سونو قطب خیلی استرس دارم کیا اینطوری بودن و بچشون سالم موند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله که مشکلی نیست 

تا حالا سنو رفتی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738

شیافو از مقعد بذار و استراحت کن

محض اطمینان باید همونجا میرفتی سونو الان اگ خدایی نکرده سقط شده باشه بقایا داره هنوز ک با شیاف انداختنش سخت تر میشه

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

من اگر بودم سکته میکررم ی دکتر برو خب😦

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

منم داشتم دکتر گفت استراحت کن ک احتمال سقط هست منم نذر کردم اسمشو بذارم زهرا ک الانم زهرا جونم شش سالشه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2706