2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید باورتون نشه اما مامان بابای من ۴۸ سال پیش ازدواج کردن مهریه مامانم ۴۰ هزار تومنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731
2738
مامان من ۵۶ازدواج کرده اونم ۲هزارتومنه😂😂😂

عزیزم😍😍😍😍

اتفاقا ازشون هم پرسیدم که کی تعیین کرد 

مامانم گفتن آقاجونت یعنی بابای بابام 

حالا فقط این نبود که کلی لباس و طلا و خورده ریز دیگه هم بود

بعد جالب اینجاست خواستگار که واسه ما می اومد به تعیین مهر می‌رسید مد نظر ما ۵۰۰تا ۷۰۰تا بود 

بابام میگفت چه خبره بچه؟!

میکردش ۱۱۴تا 

نمیدونم بابای ماست یا بابای همسرم😐

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
چند سال قبل سیصد میلیون حساب کردن الان که طلا اون بالا بالاهاست؟؟؟

سي سال قبلو ولي اون كه حالا بيشتر بايد ميشده كم حساب كردن ولي مهريه رو نسبت به توانايي طرفم تعيين ميكنن 

مثلا همين خانمه رفت دادگاه مرده يك خونه داشت فقط دادگاه قبول نكرد گفت بدبخت ميشه و خونه داره بدهكار كجا زندگي كنه و .. ديگه پول خانمه ندادن

من شما رو نمیگم😂😘 قانونو میگم خودمم رفتم زدم باورم نمیشد اینقدر کم باشه آخه کجا بره چیکار کنه با ی ...

چي بگم 

گاهي خانما خودشون هم مقصرن بهرحال بايد اگر پس اندازي ندارن كار نميكنن مهريه رو خوب تعيين كنن يا زميني خونه اي چيزي بگيرن

يا پس انداز ميكردن طلا ميخريدن و ...

2706