2733
2739
عنوان

همسایه دیوار به دیوار خواهر شوهرم بشیم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با توجه به شناختی که ازشون داری تصمیم بگیر

شتید خیلی ها اینجا با خانواده ی همسرشون مشکل داشته باشن بگن نه نرو

ولی خودت ببین جطورن

خانواده هایی که سطح فرهنگی بالایی دارن مشکلی ایجاد نمیکنن

2728

داداش من تازه ازدواج کرده

از اول همیشه پیش من بود،مجردیش شبا میموند خونمون تا صبح با شوهرم 

از همون اول میگفت باید بیام همسایه شما بشم،الان تو ساختمون خودمون واحد رو به رو نشسته

روابطمون خوبه مشکلی هم نداریم،ولی احساس میکنم خانمش ناراضیه،اینکه میبینه شوهرش مدام میاد خونه ما،حالا شوهر من خیلی لارجه وسایل پیتزا میگیره و تنقلات فیلم کمدی دانلود میکنه تا صبح بشینیم دور هم ،من خودم اجازه نمیدم زن داداشم یه لیوان بشوره واسم،ولی باز زن داداشم شاد نیست تو خودشه،بعد وسط فیلم پا میشه میره میگه خوابم میاد😞

بعد میبینی آنلاینه و بهت پیام میده😐

2738
با توجه به شناختی که ازشون داری تصمیم بگیر شتید خیلی ها اینجا با خانواده ی همسرشون مشکل داشته باشن ...

خانواده مومن و با فرهنگی هستن مخصوصا همسرش خودش هم خیلی مهربونه 

اخلاق هاي خاص داره اما بد نیست. 

خییلی تا حالا با هم مسافرت هاي چند روزه و تفریح و رستوران رفتیم 

جایی میخوان برن زنگ میزنن که با هم بریم و خدا رو شکر تا حالا حرف و حدیث نبوده

منم نظرم همینه حتی میشه خرید و رهن داد اما شوهرم کلا موافق نیست میگه شاید فکر کنن از حسادت رفتیم کنا ...

خب فکرکنن...وا...شماکه مسئول فکراونانیستی....من نمیدوم کی یادمیگیریم بخاطرفکرآدما  معذب نشیم

خب فکرکنن...وا...شماکه مسئول فکراونانیستی....من نمیدوم کی یادمیگیریم بخاطرفکرآدما  معذب نشیم

به خاطر اون ها معذب نیستیم ولي خوب شاید کسی خوشش نیاد خواهر یا برادرش بیان نزدیکشون. 

البته من قبلا که برادرم دنبال خونه بود خییلی تو ساختمون خودمون دنبال واحد گشتم براشون چون ساختمون خوبی بود با زن داداشم هم مشکلی ندارم.  اما نمیدونم خواهر شوهرم خوشش میاد یا نه

دوری و دوستی عزیزم.حتی با بهترین ها

دقیقا

جدا از چیزایی که پست قبل گفتم

از وقتی داداشم همسایم شده خانوادم باهامون بد شدن😐

فکر میکنن ما نمیزاریم داداشم اینا زیاد برن خونه بابام اینا

یا اینکه تنهایی برنامه سفر میچینن فکر میکنن مقصر ماییم

آخه عروسمون دختر خالمه،مامانم فکر میکرد این دیگه مال خودشه از صبح تا شب پیششه،

میرم خونه مامانم میگه گناه داره زن داداشت چرا با خودت نیاوردیش😞

گفتم مامان مگه بچه س بیارمش،اگر میخواست بیاد خو میومد،خییییلی شرایط بد شده خیییییلی

2706