2733
2739
عنوان

دعوا با پدرشوهر و قهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2527 بازدید | 78 پست

تا حالا صد بار به خوبی و صد بار با متلک به باباش گفتم که تا چند سال دیگه مگه شما باید جور کارای ما رو بکشین اما همش فلسفه میبافه که نه من وظیفمه و این حرفا نیست و تعارف نکن....اصلا نمیذاره ما استقلال داشته باشیم. حتی تو عیدا که میخوایم بریم مهمونی حتما باید ساعتش رو باهاشون هماهنگ کنیم تا با هم بریم. شوهرم تنهایی خونه عموم عمش نمیره میگه اونا باشن که صحبت کنن تنهایی روم نمیشه...

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد
اره همین خیلی بده چون میدونم اونا دارن شوهرم رو به سمت خودشون میکشونن. همش بهش اسمس میزنن روز جوان ر ...

اول اینکه خیییلی باهم رفیق شین و دوست باشید

لوسش نکن! مامانش نشو! ولی با احترام ببخشید ها ولی با احترام خرش کن

رفاقت زن  وشوهر باعث میشه هیچ مادرشوهری دیگه نتونه کاری بکنه

کلا همسرت رو ب خودت عادت بده! کاری کن هیچ کاری رو جز یه سرکار رفتن تنهایی انجام نده و بهش نچسبه و حتما باید توهم همه جاباهش باشی

اینکه حاضر شده تنها و بدون تو بره مسافرت یعتی خییییلی ازهم دورید و خیلی باهم فاصله دارید و خودت نمیدونی

آدم بی رفیقش بهشتم نمیره چه برسه زن و همنفسش

هر مردی  تغییر پذیره اگه زن زن باشه! سیاست داشته باشه

پیشهادا تفریح های دونفره، خوشی های روز مره ، مراسماتی مثل تولد و سالگرد ازدواج رو دونفره بگیرید ، خیلی هم خودتو واسه خونواده ش کوچیک نکن و انقدر بهشون نچسب چون بی ارزش میشی

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همينطوربهش ميگم برو وقتي ميادباهاش دعواميكنم   ديروزداداشش مريض بود رفت سرش بزنه منم بدون ...

چرا انقدر بدجنسیم ما آخه؟😂😂😆

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
اول اینکه خیییلی باهم رفیق شین و دوست باشید لوسش نکن! مامانش نشو! ولی با احترام ببخشید ها ولی با اح ...

میدونی مشکل اینجاست خونوادش خیلی خیلی بهش محبت میکنن برا کوچکترین مناسبتی حالا فکر کن روز جوان روز دانشجو تولد روز مهندس کلا هرچی براش کادو میگرین بهش تبریک میگن. تو همه کارا همینجورن اینقد هواشو دارن نمیذارن اب تو دلش تکون بخوره اگه یه سرمابخوره هر روز براش غذا میارن روز ی صد بار بهش زنگ میزنن حالا انگار زخم شمشیر خورده اما من اینجوری نیستم . میگم تو مردی هستی که باید پشتیبان من باشی اینکارا لوس بازیه اینجوری میشه که اونامیشن ادم خوبه من ادم بده. مثلا اگه یه غذایی رو دوست نداشته باشه سریع براش عوض میکنن امامن میگم بخور تا عادت کنی همینی که هست اینقد لوس نباش....

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد
2731

وااا این دیگه چ مدلشه  انگار اویزونی   میخوان اعتماد بنفستو ازت بگیرن     ببوس بزار کنارشون

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها بگین فردا که عیده زنگ بزنم به باباش تبریک بگم؟ اخه همیشه عیدا بهشون زنگ میزنم یا بعد 20 روز هنوز قهر باشم؟

بچه ها بگین فردا که عیده زنگ بزنم به باباش تبریک بگم؟ اخه همیشه عیدا بهشون زنگ میزنم یا بعد 20 روز ه ...

فردا عیده؟؟ امروزه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2740
فردا نیمه شعبانه عزیزم که تعطیلم هست

اگه خودم بخوام اشتی کنم فردا میتونم به بهونه عید زنگ بزنم اما اگه زنگ نزنم دیگه به هیچ بهونه ای نمیتونم زنگ بزنم. میترسم قهرمون طولانی بشه و اخرشم که معلومه اونا حق رو به خودشون میدن شوهرمم طرف اوناست این وسط از من دور میشه

میدونی مشکل اینجاست خونوادش خیلی خیلی بهش محبت میکنن برا کوچکترین مناسبتی حالا فکر کن روز جوان روز د ...

یه بخشی رو درست میگی ولی وقتی اثر داره که این کارای اونا نباشه

زن باید ب هیچکی مجال نده قبل خودش ب همسرش تولدش رو تبریک بگه

اولین هدیه ی تولد یه مرد باید مال زنش باشه

شبای تولد و سالگرد عقدوعروسی شام خوشمزه و کیک و اینا درست کن! تزیئن کن خونه رو! یه میزعاشقانه پر از شمع بچین

هدیه بخر. از قبل بهش بگو هیج جا نریم امشب و ب کسی قولی نده میخوام سورپرایزت کنم حسابی

مطمئن باش با این پیشنهاد حتما وسوسه میشه که جمع تون دونفره بمونه

این کارا ب مرور محبت پدرومادرش رو براش کمرنگ میکنه و وقتی کامل جایگاهتو بدست آوردی اون موقع میتونی ب عنوان یه زن هرررکاری بکنی! کارایی بکنی حتی الان ب ذهنتم نمیرسه راجع بهشون با همسرت صحبت کنی

وا؟؟؟ اشتباه زده من الان سر کارم فردا تعطیله

چی؟؟؟

یه بخشی رو درست میگی ولی وقتی اثر داره این کارای اونا نباشه زن باید ب هیچکی مجال نده قبل خودش ب هنس ...

ممنون از راهنماییت. حالا به نظرت فردا بهشون زنگ بزنم؟ خواهشا راهنماییم کنین