2733
2739
عنوان

دعوا با پدرشوهر و قهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2527 بازدید | 78 پست
وا😐 خب سفرو کنسل میکردین یا زمانشو تغییر میدادین شوهرت چرا دیگه قهر کرده😐مگه ندیده مریضی؟

موقعی که میرف حتی بهم قرص داد و برام خوراکی گذاشت بخورم اما با دلخوری و سردی خداحافظی کرد دیگه به اونا که رسید کلا قهر کرد....

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد
من با رفتنش اصلا مشکلی نداشتم حتی خودم گفتم برو چون نمیخواستم به خاطر من از سفر بمونه اما اینکه چرا ...

عزیزم بنظرم برو خونه پدر شوهرت و رک جلوی هر دوش بگو پریود بودم و نتونستم بیام.بگو چرا شوهرم از وقتی اومده با من قهره.بگو چون پریود شدم و حالم خرابه باهام قهر کرده ؟؟؟؟

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو خونشون بگو من قصدی نداشتم و توضیح بده امااا باشوهرت اصلا اشتی نکن ک بدونه انقد گوشی نباشه وقتی خودش شرایط خانمش رو میدونه ب جای اینکه برااونا توضیح بده جلوی کدورت رو بگیره خودشم قهرمیکنه بچه ننه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

من یه بار خونه مادرشوهرم نرفتم روزه بودم شوهرم تنها رفت غذا خورد سریع اومد گفت دیگه ترسیدم چای بخورم😂😂😂

خودم بزووووور ردش کردم بره ولی وقتی هم اومد اینجور بودم😒

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
2728
وای اکه شوهر من بود تا میومد طلاقمم میگرفتم😂 چطور راضی شد بی تو بره.؟ حالا هم باید تو قهر میبودی ن ...

بببین شوهرم خیلی لوسه تک فرزنده اما من چون وقتی دعوا میکنیم خیلی اعصابم خرد میشه همیشه کوتاه میام چون میدونه اون سرش بره ناز نمیکشه کلا خیلی لجبازه. همش میگم به خاطر مسائل کوچیک بحث راه نندازم چون خودم بیشتر اعصابم خرد میشه. یه جورایی میگم در مسجد نه کندنیه نه سوختنی اون دیگه شوهرمه درسته خیلی لوس و نازنازیخ اما خوبیاشم زیاده. من که نمیتونم همش با هاش بجنگم به خاطر همین خودم کوتاه میام

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد
من یه بار خونه مادرشوهرم نرفتم روزه بودم شوهرم تنها رفت غذا خورد سریع اومد گفت دیگه ترسیدم چای بخورم ...

منم همينطوربهش ميگم برو وقتي ميادباهاش دعواميكنم   ديروزداداشش مريض بود رفت سرش بزنه منم بدون خبرول كردم رفتم بيرون ساعت 11برگشتم هرچيم زنگ زدجواب ندادم   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
من با رفتنش اصلا مشکلی نداشتم حتی خودم گفتم برو چون نمیخواستم به خاطر من از سفر بمونه اما اینکه چرا ...

اتفاقا باید مشکل میداشتی.نباید میذاشتی شوهرت تنها بره.یا کلا به شوهرت میگفتی که سفرو کنسل کنه و عقب بندازه بخاطر حال تو یا اینکه باهاش میرفتی.فوقش تو مسافرت مریض احوال بودی و اونها بیشتر قدرتو میدونستن. الانم هر چی باشه شوهرت پیش خودته اگه اونا تونستن شستشوی مغزی بدن تو بیشتر میتونی روش کار کنی.شروع کن مخشو بزن😈

2738

همشون میدونن وقتی پریود میشم حالم خیلی بد میشه حتی پدرشوهرمم میدونه. تا حالا چند بار حال بدم رو دیده الانم میدونستن علت مریضیم چیه اما چون همیشه هر جا خواستن  با ما باشن باهاشون بودم الان ناراحت شدن

بببین شوهرم خیلی لوسه تک فرزنده اما من چون وقتی دعوا میکنیم خیلی اعصابم خرد میشه همیشه کوتاه میام چو ...

لوس و نازنازیه واسه مامانش

لوس ترین پسرا هم باید واسه زنشون ناز کش باشن نه نازدار

احترام گذاشتن بهمسر و محبت کردن بهش رو با لوس کردنشون اشتباه نگیریم که نتیجه ی برعکس میده

یواش یواش این عادتو ترک بده بعد ها خودت ضرر میکنی! مرد باید یکمی از زنش بترسه و حساب ببره و الا این میشه نتیجه ش که با یه حرف خونواده ش دیدش ب زنش عوض میشه

بله مرد خوبیه عشقتونم پایدار ولی سعی کن ب مرور عوضش کنی و اون بیاد منت کشی

البته این بار هم تو برو.این بار فرصت تغییر نیست چون پای خونواده ش درمیونه و اونا اون طرف ماجران و هرجی تو دوری کنی اونا مزدیک تر میشن.جاتو خالی نکن

بعدها سر قهرای کاملا دونفره منتظر بمون او بیاد

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
به نظر من تو هم میرفتی حالا به هر حال پریود رو میتونستی تحمل کنی. میرفتی سرشون منت هم میذاشتی که من ...

خانواده خودمم همینو میگن. میگن تو مقصر بودی میرفتی فوقش یه امپول میزدی یا تو هتل میموندی اما من میگم اخه ادم مگه مجبوره اینقد خودش رو تو زحمت بندازه برا یه سفر مثلا تفریحی . من که تو هتل باشم هم خودم اذیت میشدم هم اونا . اخه ادم اگه با شوهر خودش رودرواستی کنه که دیگه چی از زندگی...

لوس و نازنازیه واسه مامانش لوس ترین پسرا هم باید واسه زنشون ناز کش باشن نه نازدار احترام گذاشتن ...

اره همین خیلی بده چون میدونم اونا دارن شوهرم رو به سمت خودشون میکشونن. همش بهش اسمس میزنن روز جوان رو بهش تبریک میگنو اینا. جالبه میدونم الان کلی برا پسرشونم دل میسوزونن که گیر همچین زنی افتاده... ولی واقعا نمیدونم چه جوری باهاش رفتار کنم؟ حالا فرض کن این دفعه سر صحبت رو باز کردم و کوتاه اومدم چه جوری لوس بودنش رو درست کنم؟

کلا تمام کارایی که به عهده شوهرمه پدرشوهرم انجام میده مثلا ماشین خراب میشه میره تعمیرگاه. ماشینو بیمه میکنه . تو خونه کار فنی باشه خودش انجام میده.. هر چیم به شوهرم و باباش میگم من ناراحت میشم باباش میگه من با دل و جون اینکارا رو براتون انجام میدم توهم جای دخترمی و.اینا.... شوهرمم میگه من کارفنی بلد نیستم و باید کلی پول بدم به تعمیکار اینجوری پولی نمیدم...