2726
عنوان

دعوا با پدرشوهر و قهر

2526 بازدید | 78 پست

سلام بچه ها من با پدرشوهرم خیلی خوبم و تا حالا مشکلی با هم نداشتیم. عیدی قرار بود دو روز با هم بریم مسافرت که روز سفر من پریود شدم و به شدت حالم بد شد. به شوهرم گفتم چون با ماشین میخوایم بریم و سفر دورزست من نمیام ولی تو با مامان بابات برو اخه همش حالت تهوع داشتم. پدرشوهرم تا این موضوع رو فهمید بهم زنگ زد و با ناراحتی کلی گله کرد که تو از ما خوشت نمیاد و نمیخوای با ما جایی بری و دیگه باهات کاری ندارم ( بااینکه میدونست مریضم) هر چی اومدم صحبت کنم گوش نکرد و سریع قطع کرد. خلاصه بعد نیم ساعت هر چی بهش زنگ زدم جواب نداد. دیگه شوهرم اماده شد و رف مسافرت. منم عصر همون روز چند بار به پدرشوهر و مادرشوهر و حتی شوهرم زنگ زدم چون اصلا نمیخواستم سر این موضوع ناراحتی پیش بیاد اما هیچ کدوم جواب ندادن دیگه منم بیخیال شدم . دو روز بعدش که شوهرم برگشت دیدم باهام قهره و اصلا باهام حرف نمیزنه. الان حدود 20 روزه با هم قهریم. میگین چکار کنم؟

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد

کلا هر وقت با شوهرم قهر کنم امکان نداره بیاد اشتی کنه همیشه خودم کوتاه میام حتی اگه مقصر باشه. ولی تا حالا سابقه نداشته بیشتر از چند روز باهاش قهر باشم اما الان 20 روزه قهریم.یعنی تو خونه با همیم اما اصلا با هم حرف نمیزنیم و جدا میخوابه

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااااا چرا قهره؟

اصلا درک نمیکنم چرا رفته بدون تو؟ باید کنسل میکرد اگه سفر اجباری نبوده و تفریحی بوده😞

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

بشین باهاش حرف بزن. بگو مگه ندیدی حال من بده؟اگه اشتی نکرد برو با پدرشوهر و مادرشوهرت بحرف. اگه بازم درست نشد بیخیال. سخته ولی بیخیال

دل مرنجان که ز هر دل بخدا راهی هست...❤
وااااا چرا قهره؟ اصلا درک نمیکنم جرا رفته؟ باید کنسل میکرد اگه سفر اجباری نبوده و تفریحی بوده😞

من با رفتنش اصلا مشکلی نداشتم حتی خودم گفتم برو چون نمیخواستم به خاطر من از سفر بمونه اما اینکه چرا جواب تلفن منو ندادن و باهام قهر کردن برام عجیبه

وای اکه شوهر من بود تا میومد طلاقمم میگرفتم😂

چطور راضی شد بی تو بره.؟ حالا هم باید تو قهر میبودی نه اون

خییییلی لوسش کردی اسی 😒

توباید ناز کنی اون نیاز! برعکس کردی که😞

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
2706