2733
2734
عنوان

سونوگرافی آنومالی دکتر شاکری

2925 بازدید | 16 پست

سلام به همگی... خانوما یه مرکز خوب واسه سونو انومالی میخواستم که کارش عالی باشه؟؟؟ کسی اگه پیش شاکری انومالی رفته لطفا از تجربه اش بگه؟؟؟؟  جاهای دیگه ام که خوبه لطفا معرفی کنید دوستان

دکتر شاکری بهترینه اصلا شک نکن

تفاوت سونوگرافیستها فقط تجربشون نیست ..دستگاهشون هم هست

دستگاه شاکری پیشرفته ترینه

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر شاکری بهترینه اصلا شک نکن تفاوت سونوگرافیستها فقط تجربشون نیست ..دستگاهشون هم هست دستگاه شاکر ...

من ان تی رفتم پیشش ون. ولی واسه آنومالی میگن خوب نیست

شما انومالی رفتید اونجا

2731
من ان تی رفتم پیشش ون. ولی واسه آنومالی میگن خوب نیست شما انومالی رفتید اونجا

چرا ولی واسه آنومالی میگن خوب نیست مگه حرفی زده که عکسش اتفاق افتاده؟

چرا ولی واسه آنومالی میگن خوب نیست مگه حرفی زده که عکسش اتفاق افتاده؟

میگن وقت زیادی نمیزاره و بررسی نمیکنه. البته واسه ان تی هم میگفتن خیلی ادعای جنسیت میکنه ولی من رفتم خیلی عادی بود جنسیتم احتمالی گفت. شما خودت تجربه انومالی دارید پیششون؟؟؟

من پیش شاکری رفتم با قطعیت و صد در صد گفت دختر بعد یجا تقریبا معمولی خوب رفتم ( نگار ازما) دکترش گفت پسر ،دیگه شک کردم رفتم پیش دکتر فرزانه اونم گفت پسر و خ دقیق تر از شاکری بود و وقت بیشتری گذاشت منکه اصلا از شاکری خوشم نیومد،فرزانه بهترینه فقط یک ماه قبل باید وقت بگیری اصلا وقت نداره

2738
من پیش شاکری رفتم با قطعیت و صد در صد گفت دختر بعد یجا تقریبا معمولی خوب رفتم ( نگار ازما) دکترش گفت ...

دکتر فرزانه کجاست؟

منم ان تی رفتم شاکری

انومالی رو هم مجبورم برم اونجا چون دکترم میگه سونولوژیست خوبیه

ولی من خودم به شخصه خوشم نمیاد ازش کلا واسه ان تی ۲ دقیقه نگاه کرد

کجاست فرزانه؟؟؟ شاکری تو انومالی اشتباه گفت؟؟؟

شاکری خوب نیست من دختر خاله ام رفته بود آنومالی بچه فکش مشکل داشت ابله نفهمیده بود اصلا وقت نمیزاره بررسی کنه

تو را  من چشم در راه دارم
میگن وقت زیادی نمیزاره و بررسی نمیکنه. البته واسه ان تی هم میگفتن خیلی ادعای جنسیت میکنه ولی من رفتم ...

اینکه دکترهای دیگه فس فس می کنن بخاطرضعیف بودن دستگاهشونه وگرنه اینهمه اطلاعات تحلیلی ریز به ریز چندصفحه ای رو فقط دستگاههای پیشرفته ارائه میدن.

بله من پیش ایشون رفتم و آزمایش سل فری هم داده بودم. همه چیز درست و دقیق بود.

عزیزم سونوگرافی دکتر شاکری قدیمی ترین سونوگرافی غربالگری تهرانه. بجز سابقه ایشون بهترین کیفیت کار رو هم ارائه میدن. هم بخاطر دستگاههاشوم که جنرال الکتریک آمریکاس و هم بخاطر سواد خودشون. من توی این مدت همکاری هیچگونه اشتباه یا مورد مشکوکی نداشتم. تعیین جنسیتشون هم از هفته 11 به بعد انجام میدن که بسیار دقیقه. زودترین زمان تعیین جنسیتو دارن. مطمن باش جای درستی انتخاب کردی. واقعا بهترین سونوگرافی در تهران که بنده سراغ دارم ایشون هستن.‍ 

2706