2737
2739

دخترخالم دهانه رحمش شیش سانت باز شده بود بیشتر دردم کشید ولی انقدر گریه کرد که پشیمونم شوهرش گفت ببرینش سزارین کنه اون موقع سزارین اختیاری بود

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه هفته ی دیگه 😃😃😃😃

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2731
 حقیقته. از درد زیاده ولی چاره ای نیست. راه رفته رو باید رفت

خیلی سخته طبیعی؟

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

[QUOTE=87395116]چرا

نمیدونم یهو دلم گرفت

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740
خیلی سخته طبیعی؟

والا من سزارین غیر انتخابی بودم. اما یه بار سابقه سقط با درد وحشتناک زایمانی هم دارم. انقدر داد زدم که خدا میدونه، فقط میگفتم خدایا اگه میخوای ازم بگیرش پس بگیر، چرا زجرم میدی  

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
بستگي داره من اولي رو سريع زايمان كردم كلا دو ساعتم نشد بستري شدنم و زايمانم  ولي دومي پدر ...

دردش غیر قابل تحمله من خیلی میترسم نتونم

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2706