2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرصها بی ضرر که ندیدم من،خواهرم پودر جوانه گندم با ی لیوان شیر و یکم شکر بعد شام میخورد هیکل و صورتش پر شد،البته سیب زمینی و تخم مرغ پخته هم میخورد و صبحونه هم همیشه هرچیزب میخورد کره هم همراهش بود

خدایا شکرت🙂❤
2728

قرص دگزامتازون سریع چاق میکنه ولی عواااارض خععععععلی زیااآدی داره.سیپرو هپتادین ولی کسل کننده و خواب اوره.کپسول فت فست بخور

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2738
من۱۶۵ام وزنمم۶۱ ولی احساس میکنم لاغرم چاقم نمیشم همین وزن ثابت موندم 😟

ترکیب هر بدنی فرق میکنه. من یه استخون بندیم باریکه باید وزنم 50-52 باشه تا خوش اندام حساب شم.

شما شاید استخون بندیت درشته.

ترکیب هر بدنی فرق میکنه. من یه استخون بندیم باریکه باید وزنم 50-52 باشه تا خوش اندام حساب شم. شما ش ...

خیلی دیگه لاغر نمیشی تا۵۲؟؟؟؟؟خیلی کمه ها!لباس ب تنت نمیشینه . حالااستخوناتم ریز باشه دیگه بدتر.احساس میکنم الان پر و خوشتیپ باشی

منم پودر جوانه گندم گرفتم بعد غذام دوقاشق با دوغ میخوردم چرا تاثیر نداش😕

والا نمیدونم،خواهرم با شیر و شکر میخورد و وعده های غذایشم بیشتر کرد و نموم اون چیزایی که نوشتم رو هم میخورد اثر دید...من خودمم سبوس برنج خوردم با ماست برای کاهش اشتها و لاغری عالی بود و همینطور پوست مو

خدایا شکرت🙂❤
2706