2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قرصها بی ضرر که ندیدم من،خواهرم پودر جوانه گندم با ی لیوان شیر و یکم شکر بعد شام میخورد هیکل و صورتش پر شد،البته سیب زمینی و تخم مرغ پخته هم میخورد و صبحونه هم همیشه هرچیزب میخورد کره هم همراهش بود

خدایا شکرت🙂❤
2731

قرص دگزامتازون سریع چاق میکنه ولی عواااارض خععععععلی زیااآدی داره.سیپرو هپتادین ولی کسل کننده و خواب اوره.کپسول فت فست بخور

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2738
من۱۶۵ام وزنمم۶۱ ولی احساس میکنم لاغرم چاقم نمیشم همین وزن ثابت موندم 😟

ترکیب هر بدنی فرق میکنه. من یه استخون بندیم باریکه باید وزنم 50-52 باشه تا خوش اندام حساب شم.

شما شاید استخون بندیت درشته.

ترکیب هر بدنی فرق میکنه. من یه استخون بندیم باریکه باید وزنم 50-52 باشه تا خوش اندام حساب شم. شما ش ...

خیلی دیگه لاغر نمیشی تا۵۲؟؟؟؟؟خیلی کمه ها!لباس ب تنت نمیشینه . حالااستخوناتم ریز باشه دیگه بدتر.احساس میکنم الان پر و خوشتیپ باشی

منم پودر جوانه گندم گرفتم بعد غذام دوقاشق با دوغ میخوردم چرا تاثیر نداش😕

والا نمیدونم،خواهرم با شیر و شکر میخورد و وعده های غذایشم بیشتر کرد و نموم اون چیزایی که نوشتم رو هم میخورد اثر دید...من خودمم سبوس برنج خوردم با ماست برای کاهش اشتها و لاغری عالی بود و همینطور پوست مو

خدایا شکرت🙂❤
2706