2737
2739
عنوان

اونایی که دوست پسر دارن.. بیان..اونایی هم که ندارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 17542 بازدید | 87 پست

اگه قصد ازدواج نداره ولش کن،روابط احساسی و بوس واین چیزا فقط وابستگی میاره،بهش بگو سن ما دیگه مجالی واسه این خوشگذرانی های الکی نداره خیلی زیرپوستی اززیرزبونش بکش ببین قصدش فقط دوستیه؟

عزیزم منم مجرد بودم دوست پسر داستم اما اینو بدون کسی که فوری بحث و به این چیزا میکشونه هدفش سو استفاده ازت هست هیچ وقت از ظاهر ادما قضاوت نکن اگه میخای باهاش بمونی فک نکنم راضی باشه بدون رابطه باهات بمونه ببخش که رک گفتم

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من اصلا اصلا اصلا نه عکس براش بفرست نه وارد رابطه شو باهاش...اینکه هنوز هیچی نشده اومده اینو بهت گفته مطمئن باشه رابطه‌تون ب سرانجام نمیرسه ...قصدش هم ازدواج نیست،، خدایی نکرده فقط بی آبرو میشی

2731

عزیزم اون دیگه معلومه قصدش چیه .بعدشم شما مشکل نداری ماشالا الان همه ی پسرا دنبال عشق و حال خودشونن و منحرف

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

پسره از این بزن دروهاست

یکم فک کن عزیزم 

چرا انقد ساده ای

پسره از اون آشغالاس که دخترارو فقط واسه س*ک*س میخواد

اگه نمیخوای ازت سواستفاده کنه بلاکش کن

دیگه ام سمت مغازش نرو

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️
2738

نمیدونم قبلاهااینقدرسریع پیش نمیرفتن

الان بوست میخادبکنه توجلسه دوم باهمین سرعت پیش بره فکرکنم به شب نرسیده دعوتت میکنه خانه یی جایی 

خودت دوست داشتی قبلا؟

ببین عزیزم ! بزودی بهت میگه این چیزای جنس حققق توعه من با این کارم بهت لطف میکنمممم و کلی چرتو پرت روشن فکرانههه!!!! 

در نهایت راضیت میکنه و یا ولت میکنه یا هرچی بگی بهت میگه توهم ازون دخترایی

(بخدا تجربه ندارم تهمت نزنین😂فقط میدونم و دیدم 

کامل معلومه قصدش چیه😐

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706