2733
2734
عنوان

خانمایی که در رژیم دخترزایی موفق شدندیه لحظه بیاند..

| مشاهده متن کامل بحث + 7555 بازدید | 52 پست
مواد کلسیمی و سدیمی بچه رو دختر میکنه  واینکه قبل تخمک گذاری نزدیکی کن و بعدش حینش نباشه چون پ ...

منظورت از حینش نباشه نزدیک تخمکگذاریه؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
کاهو و توت فرنگی که مخصوص ماهایی که پسر میخوایم اجیل و تخمه هم گرمه هم چرب مخصوص مائه باز ولی تا می ...

اقا چرا این تخمک‌گذاری برا من درست در نیومد.من پریودام ۲۹ روزه بود دکتر بهم گفت  یازدهم سیزدهم پونزدهم هفدهم نزدیکی کن.دوماه همینکارو کردم نشد.جاریم بهم گفت یک هفته مونده به پریودت یک روز درمیون نزدیکی کن حامله شدم.البته از دو روز بعد پریودیم نزدیکی یه روز درمیون داشتیم تا سه روز مونده به پریودیم. دکترم‌گفت همون سه روز مونده به پریودت گرفته

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا چرا این تخمک‌گذاری برا من درست در نیومد.من پریودام ۲۹ روزه بود دکتر بهم گفت  یازدهم سیزدهم ...

نی نی چیه به سلامتی؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
اقا چرا این تخمک‌گذاری برا من درست در نیومد.من پریودام ۲۹ روزه بود دکتر بهم گفت  یازدهم سیزدهم ...

ببخشید بچه تون دختره یا پسر؟

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
2731
نی نی چیه به سلامتی؟

پسر عزیزم تازه شوهرمم عمل واریکوسل کرده بود درست برج سه عمل کرد برج پنج دکتر اجازه نزدیکی داد برا اقدام برج عشت حامله شدم

پسر عزیزم تازه شوهرمم عمل واریکوسل کرده بود درست برج سه عمل کرد برج پنج دکتر اجازه نزدیکی داد برا اق ...

مبارکه.

منکه دکترطب سنتی بهم گفته بود طببعی خودت که۳۴روزست از روز۱۰تا۱۰روزاقدام کن.

حالاکه دوفاستون میخورم منشی اش گفته بلافاصله بعدازپری تا۱۰ روز اقدام کن

البته دیشب ماشین حساب تخمکگذاریوکه دیدم تا۶نهایت۷شب بیشترنمیشه اقدام کنم.

2740
ببخشید بچه تون دختره یا پسر؟

من بخاطر اینکه شوهرم عمل کرده بود و میخواستم بچه دار بشیم گرمی بهش زیاد میدادم خودمم میخوردم مثلا چلو گوشت با دارچین و فلفل و زعفرون درست میکردم.هلو میخورد .مغزها.خرما شیرموز.خودمم تو اینترنت خونده بودم که رازیانه و جوشونده گل محمدی .و اینکه زردچوبه رو بااب قاطی کردم چندباری خوردم

پريودت تموم شد ٣روز بعدش رابطه داشته باشي ميگن دختر ميشه

چندبار؟هرشب من شنیدم درسته؟

منظورت از حینش نباشه نزدیک تخمکگذاریه؟

تخمک گذاری اصولا ۱۲ تا ۲۴ ساعت تخمک زندست 

تابحال شده ترشحات شدید  تخم مرغی داشته باشی که بی ادبی تو سرویس ازت اویزون بشه اون زمان یعنی تخمک داره آزاد میشه نزدیکی نکن چند ساعت فاصله بده بعدش بکن  

روزگارا که چنین سخت به من میگیری با خبر باش که پژمردن من آسان نیست گرچه دلگیرتر از دیروزم گرچه فردای غم انگیز مرا میخواند لیک باور دارم دل خوشی ها کم نیست زندگی باید کرد...
من بخاطر اینکه شوهرم عمل کرده بود و میخواستم بچه دار بشیم گرمی بهش زیاد میدادم خودمم میخوردم مثلا چل ...

خب پسرمیخواستی اینهمه گرمی به شوهرت دادی؟

مبارکه. منکه دکترطب سنتی بهم گفته بود طببعی خودت که۳۴روزست از روز۱۰تا۱۰روزاقدام کن. حالاکه دوفاستو ...

دکتر منم بهم کلی قرص داد پرژسترون داد و ویتامین بعدم گفت روزهای تخمک گزاری دوماه به حرفش کردم نشد از برج پنج کلا قرصاشو قطع کردم فقط ویتامیناشو خودم و شوهرم میخوردیم ویتامین eبود  بعدم برج هفت کل ماهو یک شب درمیون نزدیکی کردیم شد.بنظرم توهم امتحان کن اگر شوهرت ضعیف نیست.تقویتشم بکن

https://t.me/joinchat/BtzFuQ2yIHx1z5qb-CVd3A

لینک گروه اقدامیا

روزگارا که چنین سخت به من میگیری با خبر باش که پژمردن من آسان نیست گرچه دلگیرتر از دیروزم گرچه فردای غم انگیز مرا میخواند لیک باور دارم دل خوشی ها کم نیست زندگی باید کرد...
خب پسرمیخواستی اینهمه گرمی به شوهرت دادی؟

نه‌من‌خودم دختر دوست داشتم ولی چون شوهرم عمل کرده بود و بچه میخواستیم مجبور بودم تقویتش کنم که اسپرم خوب تولید بشه

2706