2737
2739

سلام

من دارم رژیم دخترمیگیرم راجع به چندتاچیزشک داشتم

این خوارکی ها که نام میبرم توطب سنتی یه چیزمیگه توطب جدیدمخالفشو...حالاشمابگیدکدوماروبخورم کدومارونخورم:

آجیل وتخمه،تخم کدو

کاهو

کلم یاکلم بروکلی

شکلات

توت فرنگی(یجاخوندم بخور  یه جا خوندم اگه شب اقدام بخوری پسرمیشه🤔)

راهنمایی لطفا

راستی من ازوقتی بخاطرکیستم دوفاستون میخورم پریهام۲۹روزه شده.اقدام توچه تایمی خوبه و اینکه هرشب باشه؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من برا پسرشدن کلم زیاد خوردم و تخمه کدو هم میخوردم و بچمم پسر شد رابطه باید قبل از تخمک گذاری باشه که بچه دختر بشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
پريودت تموم شد ٣روز بعدش رابطه داشته باشي ميگن دختر ميشه

آخه کلا۶روزوقت دارم😐

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

کاهو و توت فرنگی که مخصوص ماهایی که پسر میخوایم اجیل و تخمه هم گرمه هم چرب مخصوص مائه باز

ولی تا میتونی کلم بخور و ماست..اگه پریودت ۲۹روزست یعنی تخمکگذاری تقریبا ۱۴ و۱۵ میفته شما ۱۳ و ۱۶ و۱۷

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
2738
عزیزم برو تو وبلاگ زیر همه چی رو کامل نوشته  Www.kidi.persianblog.ir

ممنون

میگم کلا دورهمه ایناکه گفتم مشکوکه خط بکشم بهترنیست؟😄

مواد کلسیمی و سدیمی بچه رو دختر میکنه 

واینکه قبل تخمک گذاری نزدیکی کن و بعدش حینش نباشه چون پسر میشع  

روزگارا که چنین سخت به من میگیری با خبر باش که پژمردن من آسان نیست گرچه دلگیرتر از دیروزم گرچه فردای غم انگیز مرا میخواند لیک باور دارم دل خوشی ها کم نیست زندگی باید کرد...
من برا پسرشدن کلم زیاد خوردم و تخمه کدو هم میخوردم و بچمم پسر شد رابطه باید قبل از تخمک گذاری باشه ک ...

دیگه چیا خوردی عزیزم منم میخوام بچه اولم پسر باشه

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

گروه اقدامیا

دوست دارید بیایید کنار هم باشیم

https://t.me/joinchat/BtzFuQ2yIHx1z5qb-CVd3A

روزگارا که چنین سخت به من میگیری با خبر باش که پژمردن من آسان نیست گرچه دلگیرتر از دیروزم گرچه فردای غم انگیز مرا میخواند لیک باور دارم دل خوشی ها کم نیست زندگی باید کرد...
2706