2737
2739

خانما من فعلا تو هند مصروف تحصیلاتم البته به خیر و خوبی دیروز اخرین امتحانمم دادم تموم شد فقط منتظر دیگریمم 

خب الان هفت ماهمه باردارم با شوهرم و دخترم تنها و دور از فامیل زندگی میکنیم 

ماشین لباس شویی ندارم همش با دس میشورم 

ولی تو بارداریم بیشتر همسرم میشوره منو اجازه نمیده بشورم 

این چند هفته هم کلا درگیر امتحانات و پایان نامه مون بودیم اونقد لباسای چرک  زیاد شدن ک نگو 😭

امروز شوهرمم نصف بیشتر شو سشت 

رفت بیرون 

الان میخام بقیه شو من بشورم دلم نمیاد همش شوهرم بشوره 

با دست و طور نشسته بخام بشورم به بچم فشار نمیاد یعنی چیزش ک نمیشه  با خیال راحت بشورم 

ممنون میشم جواب بدین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه نشسته بشوري كه خيلي فشار مياد اما ايستاده در خد چندتا تيكه رو بشور كه شوهرت فكر نكنه داري سو استفاده ميكني

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
اگه نشسته بشوري كه خيلي فشار مياد اما ايستاده در خد چندتا تيكه رو بشور كه شوهرت فكر نكنه داري سو است ...

نه چندین بار شستم البته خیلی کم بعدش دعوام کرده ک چند بار بهت بگم نشور مه خودم میشورم ولی اون وقت شکمم زیاد نبرامده بود میتونستم 

الان خودمم فک میکنم با این شکم نمیتونم بیشینم 

یعنی نشورم

عزیزم اگه خواستی بشوری نشسته نشور.

لباسارو بریز تو لگن با پا بشور. مثل ماشین ظرفشویی  

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺