2733
2734
عنوان

هدف خدا از خلقت من چی بود اینجاهم کسی تحویلم نمیگیره😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 82 پست
این مردا چقد پررو شدن  ببخشید ولی یه مرد غلط می کنه زنشو با یکی دیگه مقایسه می کنه وقتی نمیتون ...

عزیزم نمیشه گفت غلط میکنه....اون اقا دنبال یکی دگ بود خیلی زود تر کاری میکرد ک خانمشو ول کنه بره دنبال یکی دگ....ولی شما فک کن با همسر خودت رفتی مهمونی همه مردا لباس شیک کت شلوار فلان پوشیدن شوهر شما ی لباس کهنه رنگ رفته کثیف بپوشه....اون وقت شما مقایسش نمیکنی؟؟؟؟منظور از مقایسه اینه ن چیز دگ 

نمیدونم چرا بحث اینجوری میشه بعضی از خانوما میگن به خودت برس و ...

زن هر جوری باشه شوهرش میتونه بهش بگه نه اینکه از همون اول با یکی دیگه مقایسش کنه 

الانم که مشکلی ندارن تو خونه فقط الکی بهونه میاره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم نمیشه گفت غلط میکنه....اون اقا دنبال یکی دگ بود خیلی زود تر کاری میکرد ک خانمشو ول کنه بره دنب ...

آخه میگه چرا چال نداری چون اون دختره داشته مقایسه کردن ظاهری خیلی فرق داره با اینکه بخوام بخاطر لباس پوشیدنش مقایسش کنم 

اگه هدفش این باشه که خانومش به خودش برسه میتونه با یکی دیگه مقایسش کنه نه با کسی که قبلا میخواسته

2728
نمیدونم چرا بحث اینجوری میشه بعضی از خانوما میگن به خودت برس و ... زن هر جوری باشه شوهرش میتونه بهش ...

آره چون خودشم گفت که الان مشکلی نیست . شوهرش یا مشکل اقتصادی داره یا کلا عصبیع.. شاید اصلا وسواس داره.. حالا پیازو نربخته چیکار کرده مگه..

اصلا خوب نیست بریزه اون دیگه فاسد شده.

من که میگم همش بخاطر گرونیه..

گرونی پیاز و چیزای دیگه.. مردا دیگه مغزشون کار نمیکنه..

تقصیر هیچ کس نیست فقط تقصیر اوضاع اقتصادی مملکته. خدا به ههمون رحم کنه. 

شب اومد تا دادم بهش گل رو پرت کرد اونور گفت بدم میاد ازین کارا چقدر پول دادی پای این اشغالها کیکم نگ ...

اگر خانواده ها به ازدواج شما راضی بودند اول با خانواده خودت مطرح کن و بعد ازشون بخواه با خانواده همسرت مطرح کنند. 

کمی قضییه مشکوک هست شاید شاید شاید با کسی ارتباط برقرار کرده باشه

خانواده ها پیش قدم بشن این اقا بالاخره بروز میدهه کارش از کجا می لنگه. شما بهتر شدی هر روز و کم نذاشتی. الان اونه که مشکل داره. 

2738