2737
2734

میدونم من مثل خیلی کاربرا شاخ نیستم تا اسممو درج کنم بالا تاپیک بریزن تو تاپیکم من اینجا هم یه ناشناخته بدبختم خواهری کنید درحقم تا اخرش پای حرفام باشید زندگیم داره میپاشه ازهم بگید چه گلی سرم کنم توروبخدا نرید فقط تایپ کردم ازقبل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه چکیده از اول زندگیم بگم شوهرم یکی از دخترای فامیلشو میخاست دوست بودن ندادن بهش خانواده شوهرمم نزاشتن اون دختر ازدواج کرد ماهم به هم معرفی شدیم خوشمون اومد عقد کردیم من اون دخترو چون فامیلشون بود دیده بودم گاهی بمن میگفت تو چرا چاله چونه نداری(اون دختر داره مقایسه میکرد) تو چرا قیافت ال نیست بل نیست خلاصه بگذریم خیلی خوب بود اون اوایل اگه این حرفاشو فاکتور بگیرم ۶ماه بعد عروسی گرفتیم من کلا تنبلم کارخونه مرگمه انجام دادنش اون اوایل میخابیدم تا ۱۲ به اوضاع زندگی نمیرسیدم همیشه کثیف بود ظرفهارو۲روز یبار میشستم هیچی نمیگفت ۱سال به همین منوال گزشت هیچوقت اعتراض نمیکرد

2738

عزیز دلم منم هر چی تاپیک بزنم کسی کمک نمیاد .تنها نیسی....

بیا خودم تا آخر حرفات هستم 😘

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

تا من بچه دار شدم رفت و امدها بخاطر بچه زیاد شد من منضبط تر شدم تا الان که دخترم ۳سالشه همیشه خونم مرتبه ولی شوهرم دیگه اون مرد سابق نیست بهانه گیر و غرغرو شده ایراد های بنی اسرائیلی میگیره تیکه میندازه بعد بچه اینطور شد مدام درحال دعواییم مناسبتها هیچی برام نمیخره من روز مرد کادو براش پیرهن خریدم اورد پرت کرد سرم کلیم فحش داد گفت پولو دادی اشغال خریدی هیچی نگفتم اومدم اینجا تاپیک زدم مدام میگه چرا حولت روتخته چرا میری دستشویی صورتتو میشوری ریملات میریزه رو روشویی دم به دقیقه میگه انضباط از سر روت میباره یا میگه گوه بگیرن این زندگی را بخدا قسم تمیز میکنم دیگه بیشتر ازین با یه بچه کوچیک نر نرو در توانم نیست ۱۰روزه قهریم دیروز گفتم بزار من پیشقدم شم رفتم کیک دونفره کوچیک خریدم و دوتا شاخه گل رز و یه چندتا ژله که شب دخترم خابید بدم بهش اشتی کنیم

مشاور یا مشاور تلفنی ۱۴۸۰ اینجا مشاور خانواده نیس بدتر زندگیت میپاشه گلم زندگیت رو از حرفای خاله زن ...

خب داره درددل میکنه عزیزم 

خوبه ک... سبک میشه

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

شب اومد تا دادم بهش گل رو پرت کرد اونور گفت بدم میاد ازین کارا چقدر پول دادی پای این اشغالها کیکم نگاه نکرد هرچی خواهش کردم رفت نشست پای گوشیش منم همه رو ریختم آشغالی الانم سرپیاز باز دعوامون شد یه نصفه پیاز گزاشته بود یخچال گفته بود اینم بزن به غذا فردا یادم رفت الان دید پرت کرد سرم چرا نزدی منم گفتم اون میکروب گرفته دیگه ۲روزه یخچاله و خلاصه دعوا شد منم گفتم خسته شدم نمیخای تکلیفمو معلوم کن بزارم برم خونه بابام اونم گفت منم از دست کارات خسته شدم اخلاقت گنده و فلان یا رفتارتو درست کن یا منم همینم منم گفتم این توله ات منم میرم خونه بابام تو دلت هنوز جای دیگست و الانم رفت گرفت خابید

تقصیر کیه این وسط خواهرانه بگید چه کنم

یه چکیده از اول زندگیم بگم شوهرم یکی از دخترای فامیلشو میخاست دوست بودن ندادن بهش خانواده شوهرمم نزا ...

وای 

اون هیچی نگه خودت چندشت نمیشد 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2706