2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو شوهرمم خیلی دوست داریم دوتا دختر داشته باشیم ی دونه پسر..حالا شکر خدا ی دختر عششششق نصیبمون شده تا دوتای بعدی😍😍مامان فداشون بشه الهییییییی😙😙😙😙

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2728
انشالله خداوند دامن همه منتظرت رو سبز کنه من سه تا بچه دارم.دو تا دختر،یه پسر..حس خیلی خوبیه ولی خب ...

وااای منو شوهرمم عاشق اینجوریم 😍😍دوتادخمل جیگر با ی پسر گوگولی

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2738

وقتی بچه ها زیاد باشن،وقتی بزرگ شدن،یار و هم صحبت هم ان،ولی برا مادر خیلی سخت میشه بزرگ‌کردنشون.مادر پیر میشه تا بچه هاش عاقل بشن.ما چندتا بچه ایم،خیلی دور هم خوشیم،مخصوصا وقتی بچه های همدیگه رو میبینیم..وای به بچه های حالا که اکثرا تک فرزندن..

کاش وقتی به خانه برگشتم،کفش های تو پشت در باشد..

من یه گل‌پسر دارم

دوست دارم یه گل‌پسر دیگه هم داشته باشم

اسمشم انتخاب کردم😍

ایده آلم دوتا پسر و دوتا دختر بود

ولی خب با این اوضاع چهارتا بچه ،مگه میشه مگه داریم...

یا اینکه مثل خانواده خودم دوتا پسر و یه دختر هم بشه خوبه..

کاش اوضاع مملکت بهتر بود میتونستیم بیاریم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
چ خبرهههههه، یدونه کافیه

کافی یعنی چی؟ اون خواهر برادر میخواد. از نظر روانشناسی کسی که تصمیم داره یه بچه بیاره بهتره اصلا نیاره. بچه داغون میشه تنهایی

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
2706