2733
2734
انگار هنره تازه یه سری مسابقه هم‌میزارن مثلا خواهر شوهره سومی تا اورد  عروس هم‌میپره برای سوم ...

بدووووووو بدووووووو اماشااااااااالله🏃🏃🏃مسابقه س مساااابقه بببینم کی نوبل  زاییییییدنو میگیره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد بده آدم دیگرانو با عقاید خودش قضاوت کنه و بسنجه,یکی بچه دوست دارا یکی ندا ه یکی شرایط داره یکی نداره,یکی با کلی عشق مجدد باردار میشه,اونوقت اطرافیان میگن میخواستی چیکااااااار? اینکه الان وضع اقتصادی چطوره,بچه رفاه میخاد امکانات میخاد دوست میخاد اینارو همه میدونن,همه,هر کس با ت جه به شرایط و عقاید خودش(که علاوه بر پولش آیا اعصابشم داره یا نه)میره باردار میشه و یه عده بهش برچسبی که دوست دارن و میزنن

2728
میشه بگین این کجای علم روانشناسی کودکه؟😐😐😐😐فراوااان اطرافم دیدم تک فرزندهایی که خیییلی خوب بزرگ ...

والا منم فراوان دیدم از تنهایی دارن دق میکنن خوب بزرگ شدن یعنی هیچ خلأی ندارن؟ ممکنه تو رفاه کامل باشن از نظر خوراک و پوشاک و تفریح ولی روحشون چی؟ البته اینم دیدم که وقتی بزرگ میشن غرورشون نمیذاره کسی خلأ شونو ببینه بعد با افتخار میگن تک فرزندی خیلیم خوبه. به این میگن سیستم دفاعی

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
والا منم فراوان دیدم از تنهایی دارن دق میکنن خوب بزرگ شدن یعنی هیچ خلأی ندارن؟ ممکنه تو رفاه کامل با ...

بیشتر به تربیت پدرو مادر بستگی داره

دوستم تک فرزنده دوران دانشجوییش تنها توشهردیگه توخ نه دیگه مستقل روپای خودش بود اصلا لوس و اینانبود

اتفاقاا اون روز روان پزشک کودک میگفت  بچه های تک فرزند مادر پدرشون توبازی براشون نقش هم بازی داشته باشن تا نقش یه مادر

سرهرچیزی دلسوزی نکنین بچه هم بردو تجربه کنه هم باختو

شرط اول نحوه تربیت والدین هست

ببینین توخانواده های پسردوست که هم دختردارن هم پسر چون تبعیض زیاده دختراشون فووق العاده توسری خورو فاقد اعتماد به نفس بارمیان

بچه زیاد عالیه در صورتی که از لحاظ مالی بتونی ساپورتشون کنی و مهمتر از بحث مالی تربیتشون هست همینطوری نزایی به امید بقیه رهاشون کنی 

بعدم ۳تا دختر به خدا جهیزیه میخوان   به خدا من از همین الان عزا گرفتم برا جهیزیه 

من ۳تا دختر دارم ۱ دونه پسر 

خیلی دوست داشتم اخری پسر بشه که  پسرم هم یه برادر داشته باشه خوب نشد دیگه 

بعضی وقتا واقعا از شلوغی خونه خسته میشم برا مادر فقط خستگی باقی می‌مونه و پیر شدن 

که خستگی وقتی از تن ادم در میره که ببینه واقعا بچه ای که بزرگ کرده درست بزرگ کرده 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹