2733
2739
میشه بگی یعنی اون بچه هایی که سر چهار راه ها گدایی میکنن یا اون بچه هایی که در اثر سوتغذیه فوت شدن&n ...

اونا در اثر اشتباهات پدر مادر به این وضع افتادن وگرنه روزیشون مقرره. خداوند که مسئولیت اشتباهات ما رو به عهده نمیگیره. پدر مادر وظایفشپنو درست انجام بدن بقیش بسپرن به خدابه حله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا  میرسونه مطمئن باش

به خدا بگو به اون اواره های حاشیه شهر هم برسونه

به زلزله زده هاهم برسونه

به بچه های کارم برسونه

بهاون بدبختایی که شب تاصبح کارمیکنن بازم اخرش کم میاره هم برسونه😏😏

2731
حوصله نداشتم اینارو تایپ کنم منتظر بودم یکی به جای من بگه دستت درد نکنه😚

قربونت

بخدا متنفرم از جمله ی انکه دندان داد نان هم داد

یا خدا روزی رسونه

یا بچه برکته 

خدا هست درست خدا بزرگ هست درست خدا خیلی خوبه درست

اما بابا خدا اول عقل به ما داده

وقتی شرایط و نمیسنجیم و از سر خودخواهی و بدون فکر چند چند تا بچه میاریم به امید حرفای چرت قدیمیا

بچه ها رو بدبخت میکنیگ

اونا در اثر اشتباهات پدر مادر به این وضع افتادن وگرنه روزیشون مقرره. خداوند که مسئولیت اشتباهات ما ر ...

نه دیگه عزیزم

قبلش اشتباه

وقتی ندارن نیارن

خدا  که لقمه رو نمیندازه تو دهن باید خودمون زحمت بکشیم و توکلمون بخدا باشه و همت کنیم

نه اینکه هی بزاییم و بگیم خب خدا گفته بچه بیاد روزیش با من😑

کافی یعنی چی؟ اون خواهر برادر میخواد. از نظر روانشناسی کسی که تصمیم داره یه بچه بیاره بهتره اصلا نیا ...

میشه بگین این کجای علم روانشناسی کودکه؟😐😐😐😐فراوااان اطرافم دیدم تک فرزندهایی که خیییلی خوب بزرگ شدن

2740

الان دیگه یه دونه بچه بزرگ میشه میره مدرسهه و کلی دوست پیدا میکنه و بلاخره به هر زحمتی پدر و مادر به یه جایی میرسوننش

دوست خوب هم والا کم از خواهر و برادر نیست

انگار حالا خواهر و برادرای ما چه گلی به سرمون زدن

اکثر مهمونیا هم شده دوستانه تا فامیلی

حرف و حدثیشم کمتره والا

دیره واسه سومی همن الان اقدام کن😕😕😕😕😂😂😂😐😐 طفلی دنیانیومده فکر بعدیش هستی😳😳

با توجه به تاپیک جواب دادم,من برای دومی کلی برنامه ریزی کردم و تغذیه و مکمل و کاهش وزن و اینا,شغلمم آبدار بوسیدم تا ۲ سال گذاشتم کنار,تا برای بچه ها تا ۳ سال مادری کنم,سومی هم تا قبل ۳۵ خودش با زبون خوش اومد اومد,نیومد نمیارم

👍👌👌 یسری خانما حز تولیومثل کردن هنردیگه ای ندارن😏😕😂😂

انگار هنره تازه یه سری مسابقه هم‌میزارن

مثلا خواهر شوهره سومی تا اورد 

عروس هم‌میپره برای سومی که یه وقت عقب نمونه

2706