2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها مشکل زندگیم اینه خدا بهم بچه نمیده ۱ ساله

واقعا خسته شدم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728
2740

مشکل من اینه که از مادرشوهرم متنفرم هرکارم میکنم یکم مثبت بهش نگاه کنم لامصب خودش خودشو از چشم میندازه 

مثلا دیشب یه کاری کرده با شوهرم بحثش شده الان واسه من قیافه گرفته دلم میخواد خرخره شو بجوم

خیلی گریه میکنم روحو روانم بهم ریخته

منو شوهرم همو خیلی دوس داریم

ولی وقتی اون اسم یه دختر یا خود کلمه دختر یا موزیک ویدیو اهنگ یا تو خیابون یا فیلم

نگاهش به دختر میفته یا حرف میزنه

کلی غصه میخورمو گریه میکنم و ...

خودمم زشت وبد تیپ نیستم

اعتماد بنفسم هم انچنان بالا نیس

من چیکار کنم

دیشبم اینجور شد

دیگه میخوام ازش دوری کنم تا دوسش نداشته باشم هرکاری مبخواد بکنه یا ببینه

مشکل جسمی دارید؟

نه 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706